Болки в синусите- как да се предпазим?

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Болки в синусите- как да се предпазим?

Мнениеот djelis5 » 10 Фев 2012, 15:50

Знам всички видове лекарствени продукти за нос - капки, спрейове, мазила и таблетки. Въпросът ми е как да избегнем възпанението на синусите, защото боката е неописуема? И се изисква многократно използване на всички видове лекарства преди да се размине. Ако по принцип страдаме от хроничен синозит, как усещайки симптомите още в началото да използваме някакви домашни лекове, без да стига до аптеката. А и вече съм привикнала към почти всички и трудно ми помагат. Нося шапки, стоя на топло и отново и отново всяка зима страдам. Единственото, което аз знам е мазане на синусите със змийска отрова.
djelis5
 
Мнения: 29
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:06

Re: Болки в синусите- как да се предпазим?

Мнениеот lini_leni » 30 Дек 2016, 14:40

Къде я намирате тая змийска отрова? И къде се маже, в основата на носа ли? Защо не опитате с хомеопатия, щом вече нищо не ви действа. Едни от най-ефикасните са стикта пулмонария и калиум йодатум. Все пак се консултирайте с хомеопат.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Болки в синусите- как да се предпазим?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Яну 2017, 13:45

Няма ли да става да се използват някакви противовъзпалителни неща и да се маже с мед, или мас и невен примерно, отколкото змийска отрова, това не е нещо, дето ей така си го намираш.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Болки в синусите- как да се предпазим?

Мнениеот Nightmare » 06 Яну 2017, 16:49

Има много начини за облекчаване и справяне със синузита, но първо лекар трябва да определи какъв вид е и да каже какво да се прави. Природните средства са допълнение.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта