Фон дьо тен за много светла кожа

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Фон дьо тен за много светла кожа

Мнениеот Chat noir » 20 Апр 2011, 16:36

Момичета, да похваля нова придобивка! Рамела ми препоръча разкошен фон дьо тен.Много е лек, но покривен.Издържа повече от 12 часа и е водоустойчив. А това е чудесно, защото може да се ползва и докато сме на басейн или на море.
Прикачени файлове
covermark.jpg
covermark.jpg (20.76 KiB) Прегледано 471 пъти
Аватар
Chat noir
 
Мнения: 24
Регистриран на: 07 Апр 2011, 21:25

Re: Фон дьо тен за много светла кожа

Мнениеот southern_sun » 20 Апр 2011, 16:44

От къде можем да си го купим? И колко струва?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Фон дьо тен за много светла кожа

Мнениеот mary jane » 20 Апр 2011, 16:51

Chat noir написа:Момичета, да похваля нова придобивка! Рамела ми препоръча разкошен фон дьо тен.Много е лек, но покривен.Издържа повече от 12 часа и е водоустойчив. А това е чудесно, защото може да се ползва и докато сме на басейн или на море.


Това звучи интересно! Не съм чувала за тази марка. Да издържа и в басейна :o . Ще е много подходящ за летните месеци на морето. Така и на плажа ще сме неотразими! :roll:
Аватар
mary jane
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:11

Re: Фон дьо тен за много светла кожа

Мнениеот iskra_dim » 13 Юли 2011, 16:43

Аз съм на 28 години и имам много фина кожа.какъв ще ми препоръчате?
Аватар
iskra_dim
 
Мнения: 36
Регистриран на: 12 Юли 2011, 17:11

Re: Фон дьо тен за много светла кожа

Мнениеот Madame » 13 Юли 2011, 16:46

iskra_dim, мисля,че този е подходящ за теб.
Прикачени файлове
iskra.jpg
iskra.jpg (4.85 KiB) Прегледано 451 пъти
Аватар
Madame
 
Мнения: 101
Регистриран на: 02 Апр 2011, 20:57

Re: Фон дьо тен за много светла кожа

Мнениеот qproin » 27 Окт 2011, 16:02

lallali написа:Пробвай продуктите на Oriflame, аз съм много доволна, изключително качествени са и има голям избор.

Чак пък изключително качествени....доста съм пробвала, ама точно в графата грим смятам, че им куцат нещата.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Фон дьо тен за много светла кожа

Мнениеот qproin » 27 Окт 2011, 16:04

fionnaa написа:Точно обратното - по-тъмните тонове ми стоят изкуствено. Аз наистина съм много бяла, нещо като Бри от "Отчаяни съпруги" :D Пробвала съм минерален фон дьо тен някакъв на Avon, но не останах доволна, защото не беше никак покривен. Макар да имам чиста кожа, ми се иска да стои по-плътно. Все пак, каква минерална пудра бихте ми препоръчали?

И аз съм с много светла кожа, сега си взех фон дьо тен на виши, някакъв нов цвят се води-КЛАСИК. Доста съм доволна, страшно е светъл. А пудра вече не използвам тъй като ми се струва, че прави макиажа доста изкуствен. Ходя си само по фон дьо тен.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Фон дьо тен за много светла кожа

Мнениеот valiart » 27 Окт 2011, 16:19

Affinitone на Maybelline, номер 16 - Vanilla rose, е светъл, и няма онзи неприятен жълтеникав нюанс на повечето фон до тени. Прави лицето нежно, порцеланово, изящно със здрав вид на кожата.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Фон дьо тен за много светла кожа

Мнениеот ema_stef » 23 Окт 2012, 18:51

аз бих ти препоръчала фон дьо тените на Клиник, пробвала съм ги доста са добри за цената на която се предлагат в повечето магазини, в момента ползвам Superbalanced Makeup - цвят №64 кремаво бежово на Клиник, има лека фина текстура като крем и се нанася лесно. Тази марка има огромна гама от цветове и съм сигурна че ще можеш да намериш и своя цвят който да ти подхожда на типа кожа :D
ema_stef
 
Мнения: 16
Регистриран на: 23 Окт 2012, 18:19

Re: Фон дьо тен за много светла кожа

Мнениеот Снежана » 24 Окт 2012, 15:34

ema_stef написа:аз бих ти препоръчала фон дьо тените на Клиник, пробвала съм ги доста са добри за цената на която се предлагат в повечето магазини, в момента ползвам Superbalanced Makeup - цвят №64 кремаво бежово на Клиник, има лека фина текстура като крем и се нанася лесно. Тази марка има огромна гама от цветове и съм сигурна че ще можеш да намериш и своя цвят който да ти подхожда на типа кожа :D

Много е важно да уцелиш точния цвят на фон дьо тена, но без значение е и марката. Ползвала съм ужасни фон дьо тени, който първо не се разнасят лесно по кожата, а след няколко часа стават като мръсотия по кожата. Клиник не съм ползвала, но ще пробвам и ще споделя.
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта