За и против силикона при жени и мъже

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот elena » 29 Мар 2012, 10:14

Genoveva написа:Умирам от смях, когато видя мъже, които имат перфектна фигура без да са положили кой, знае какви усилия за това. Жените, който си слагат силикон ги разбирам, но мъжете, честно да си кажа - не мога!

Не съм виждала мъж със силикон, то и да го видя няма да разбера, де :lol: Чак такава суета... Някои мъже започнаха да се глезят повече от жените, добре че моят не е такъв :mrgreen: Не харесвам мъже, които са толкова поддържани, че чак изпреварват жените си. И не ме разбирайте погрешно - нямам нищо против мъжа ми да полага грижи за външния си вид, но не и да прекалява с тях.
А конкретно за силикона съм съгласна, стига да е поставен с мярка и да не предизвиква смях в околните ;) Лошото е, че веднъж сложиш ли си и започваш да искаш още, и още... Някои жени направо се обезобразяват, следвайки тази си мания.
Коя снимка повече ви харесва? Естествената, ще ви отговоря аз!

silicon-framar.jpeg
silicon-framar.jpeg (8.77 KiB) Прегледано 659 пъти
elena
 
Мнения: 76
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:28

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот alexandar82 » 06 Апр 2012, 12:33

Абсолютно против съм към всякаква изкуствена намеса в човешкото тяло. Може да ви звучи прекалено крайно, но ми омръзна да срещам по улицата силиконови "кукли". Отделно и това, че силикона може да нанесе много поражения върху човешкия организъм.
Момичета, не разчитайте на изкуствените бюстове, защото те няма да говорят вместо вас. Или поне не прекалявайте, защото е много смешно да видиш 45-килограмово момиче с бюст, който едва носи, но гордо пъчи и показва на околните.
Не познавам мъже със силикон, затова вземам отношение само за жените, но те по принцип са по-склонни да променят оперативно външността си.
alexandar82
 
Мнения: 28
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:37

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот mecana » 26 Апр 2012, 10:09

По принцип съм ЗА СИЛИКОНА, стига да е поставен с мярка. Виждам много млади момичета, които се увличат и изтърват края :idea: Няма нищо лошо в това да се направи козметична корекция, но да е в рамките на нормалното и само, ако на тях им харесва, защото много жени лягат под ножа заради мъжа до себе си... А и не е необходимо всички да приличаме на фолк певици, нали ;)
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот hera_00 » 26 Апр 2012, 14:36

Аз съм твърдо против силикона, както при мъжете, така и при жените. Според мен човек трябва да бъде естествен, без излишни добавки...
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Silvi » 26 Апр 2012, 16:44

hera_00 написа:Аз съм твърдо против силикона, както при мъжете, така и при жените. Според мен човек трябва да бъде естествен, без излишни добавки...

Е за мъжете и аз съм против да си слагат силикон, но за жените съм ЗА! Как да кажеш на една жена с перфектни форми, че е грозна? Но има такива, които просто прекаляват със себе си, правят лицата и гърдите си да изглеждат гротесктно!
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот SunFlower » 29 Май 2012, 16:30

Колкото и да отричат мъжете, но няма такъв, който да не се заглежда по красив и пищен бюст. Докато ние жените къде от суета, къде за да задоволим мъжките капризи сме готови да се подложим на операция за уголемяване на бюста не съзнаваме какви рискове крият силиконовите импланти.
Историята на силикона започва от началото на ХХ век. , но през 1992г. американската Асоциация за храни и лекарства (FDA) забранява силиконовите импланти.Имайки предвид случаите на разкъсване на разкъсване на имплантите, като изтичащият гел е възможно да доведе до разрастване на съединителна тъкан в гърдите, което да причини болки, втвърдяване, обезформяне и промяна големината и нарушаване на симетрията на гърдите. Освен това тази асоциация има опасенията, че силиконовите импланти могат да причинят рак, автоимунни заболявания, фибромиалгия, репродуктивни проблеми.
Като алтернативен метод за увеличаване на гръдната обиколка лекарите препоръчват друг вид импланти и това са салинните, те не са пълни със силикон, а със физиологичен разтвор и при евентуални разкъсвания и изтичане в организма соленият разтвор се абсорбира без големи поражения от организма. Този вид импланти не са толкова меки и не стоят толкова естествено.
Аватар
SunFlower
 
Мнения: 83
Регистриран на: 24 Фев 2012, 14:36

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Niko » 15 Сеп 2012, 13:43

Е силикон при жените - да, ама за мъжете???? :lol: То вече не останаха истински мъже и за пример мога да ви дам Азис, опа извинете - Азия. Не вярвам нормален мъж да предпочете да си направи пластика на коремните мускули пред това да отиде във фитнес залата за няколко часа.
Niko
 
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Юли 2012, 11:29

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот manmut » 11 Дек 2012, 15:17

Аз съм против силокона за жени,а да не говорим за мъже.Какво му е сексапилното на бюст като манерки?А за джуките - майко мила!!Все едно е нахапана от комари.За мъжете няма да коментирам.Това е най-голямата простотия която може да се измисли!!!Но извратени хора МНОГО!Това е положението
manmut
 
Мнения: 22
Регистриран на: 07 Дек 2012, 11:41

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот borisov87 » 03 Яну 2013, 15:30

Твърдо против, предпочитам естесвената красота
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Локумът » 06 Фев 2015, 15:24

Не съм голям почитател, бих приел по здравословни причини да си сложи силикон някоя жена, но пък ей така за чест и слава ми е абсурдно.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта