За и против силикона при жени и мъже

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Slavena » 06 Фев 2015, 15:42

На мен много ми харесва и бих си сложила ако имам възможност, надявам се някой ден да си намеря някой богат мъж и да си сложа и в гърдите и в устните силикон! Жените изглеждат много по-добре отколкото иначе, а и така със сигурност няма да се налага да нося сутиен, не че сега го правя де, мъжете обичат да виждат извивките на жените.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Ваня Стойчева » 06 Фев 2015, 15:53

Мисля, че лошо няма, ако жените имат по-големи гърди се чувстват по-сексапилни и това няма как да не повлияе положително на семейния живот да речем, но за импланти при мъжете не знам какво да кажа :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Slavena » 06 Фев 2015, 16:04

Ваня Стойчева написа:Мисля, че лошо няма, ако жените имат по-големи гърди се чувстват по-сексапилни и това няма как да не повлияе положително на семейния живот да речем, но за импланти при мъжете не знам какво да кажа :)

Ами ако има малък.. примерно, нали и там слагат импланти на мъжете, трябва да им се слагат и на тях за да се чувстват по-добре, иначе ще се комплексират.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Lilly_milly » 06 Фев 2015, 17:22

Хмм, разбирам до някъде повече имплантите при мъжете, тъй като все пак трябва да задоволят половинката си (подкрепям, въпреки че не одобрявам силикона, но има наистина шокиращи случаи, в които е по-добре така :lol: ) що се отнася до дамите не виждам смисъл, наистина трябва да ти има нещо недобре в главата, за да смяташ, че ти е нужен силикон в гърдите, а за устните дори смятам, че няма смисъл да си правя труда да говоря! :|
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Mon_ton » 06 Фев 2015, 17:52

Lilly_milly написа:Хмм, разбирам до някъде повече имплантите при мъжете, тъй като все пак трябва да задоволят половинката си (подкрепям, въпреки че не одобрявам силикона, но има наистина шокиращи случаи, в които е по-добре така :lol: ) що се отнася до дамите не виждам смисъл, наистина трябва да ти има нещо недобре в главата, за да смяташ, че ти е нужен силикон в гърдите, а за устните дори смятам, че няма смисъл да си правя труда да говоря! :|

в устата и на мен ми е грозно, приличат на ужилени от пчели, защо си го причиняват жените не знам, сегашните модели за красота са просто плашещи! :shock: :shock: :shock:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Фев 2015, 18:04

При мъжете е друго, разбирам да имат нужда за да задоволят партньорката си, при жените съм съгалсна в определени условия, пък и да ви кажа смешно ми е. Имам позната, която си сложи силикон, е как както беше дъска стана толкова напомпана, смешно е просто и сега е като евтина .. нали да ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот S_Milenska » 10 Фев 2015, 13:00

Нямам нищо против, всеки има право да прави каквото си поиска и да харчи парите за каквито глупости прецени. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Rali_hr » 10 Юни 2015, 17:33

НЕ знам, в наши дни мъжете искат да ходят с гърди, дали да съм за, илида съм против според вас?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот николаев » 18 Юни 2015, 17:19

Често хората стават твърде забавни, но е по-добре да се чувстват удобно в кожата си от това да си избиват комплексите върху теб
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Pipilota » 18 Юни 2015, 21:02

николаев написа:Често хората стават твърде забавни, но е по-добре да се чувстват удобно в кожата си от това да си избиват комплексите върху теб

Ххахаха забавни но за съжаление ние трявбва да ги гледаме, особено като се получи някой страшен провал!
За мен е грозно жена със силиконови гърди, виждала съм на живо, изобщо нито изглежда добре, нито нищо, все едно балони под блуза, не знам на пипане как е, но предполагам не е по-различно. Затова моето мнение е, че ако не е наложително - съм против.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта