За и против силикона при жени и мъже

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Alex_mor » 21 Яну 2016, 16:08

Pipilota написа:
николаев написа:Често хората стават твърде забавни, но е по-добре да се чувстват удобно в кожата си от това да си избиват комплексите върху теб

Ххахаха забавни но за съжаление ние трявбва да ги гледаме, особено като се получи някой страшен провал!
За мен е грозно жена със силиконови гърди, виждала съм на живо, изобщо нито изглежда добре, нито нищо, все едно балони под блуза, не знам на пипане как е, но предполагам не е по-различно. Затова моето мнение е, че ако не е наложително - съм против.

Е хайде, понякгоа си стои добре и са даже много готини, ако беще толкова лошо надали всички щяха да са се тунинговали. То вярно, че често модата е плашаща ама е тоя случай не е чак толкова лошо ;)
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот analizatorka » 21 Мар 2016, 17:43

Мъжете къде си слагат силикон? Мога евентуално да предположа в мъжкото достойнство и дупето, макар че и там ми е малко трудно да си представя.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Мар 2016, 10:52

analizatorka написа:Мъжете къде си слагат силикон? Мога евентуално да предположа в мъжкото достойнство и дупето, макар че и там ми е малко трудно да си представя.
По лицето, както правят и много жени и мъже, за да си подчертаят формите, също и по дупето, да. ;) Не знам дали се използва силикон за удължаване на достойнството. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот zagrijena » 23 Мар 2016, 15:28

rabotnata pchela написа:
analizatorka написа:Мъжете къде си слагат силикон? Мога евентуално да предположа в мъжкото достойнство и дупето, макар че и там ми е малко трудно да си представя.
По лицето, както правят и много жени и мъже, за да си подчертаят формите, също и по дупето, да. ;) Не знам дали се използва силикон за удължаване на достойнството. :)


Мъж да си сложи силикон на лицето? Само не ми казвайте, че е в устните!
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот pravilno » 28 Сеп 2016, 17:01

Повечето се вторачват в жените и техните подобрения. Мъжете пак остават някак си встрани и те успешно се възползват от това. Незабележимо си правят и те някои подобрения :smile: . Не мога да кажа дали съм за или против, защото не съм имала връзка с такъв мъж или не познавам жена, която да си е правила подобна процедура. Нямам преки наблюдения.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот fawla » 30 Сеп 2016, 14:44

zagrijena написа:
rabotnata pchela написа:
analizatorka написа:Мъжете къде си слагат силикон? Мога евентуално да предположа в мъжкото достойнство и дупето, макар че и там ми е малко трудно да си представя.
По лицето, както правят и много жени и мъже, за да си подчертаят формите, също и по дупето, да. ;) Не знам дали се използва силикон за удължаване на достойнството. :)


Мъж да си сложи силикон на лицето? Само не ми казвайте, че е в устните!

МОже за скули, чело, брада нещо такова, макар че в момента се предпочитат други процедури за лицето, отколкото силикон. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Nightmare » 04 Окт 2016, 10:26

pravilno написа:Повечето се вторачват в жените и техните подобрения. Мъжете пак остават някак си встрани и те успешно се възползват от това. Незабележимо си правят и те някои подобрения :smile: . Не мога да кажа дали съм за или против, защото не съм имала връзка с такъв мъж или не познавам жена, която да си е правила подобна процедура. Нямам преки наблюдения.


То като ги гледаш по телевизията не ти и трябват преки наблюдения :mrgreen: .
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Pipilota » 11 Окт 2016, 10:35

Защото колко често виждаш мъж, който се е направил на маймуна и колко често виждаш жени, които са се обезобразили от слагането на силикони и какви ли не импланти по устата, веждите, носа и какво ли не.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот belleville » 11 Окт 2016, 11:06

Мъжете, които си слагат силикон и всякакви други подобрения, няма къде да ги видим :lol: . Те са по подиумите, сред хайлайфа и т.н.
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Ваня Стойчева » 11 Окт 2016, 13:36

belleville написа:Мъжете, които си слагат силикон и всякакви други подобрения, няма къде да ги видим :lol: . Те са по подиумите, сред хайлайфа и т.н.

Е< не е като да сме изтървали много, имайки предвид какви са извънземни там. :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron