За и против силикона при жени и мъже

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот plamen-dk » 15 Фев 2012, 12:55

Медицината , особено пластичната и естетичната хирургия се развиват с огромни темпове ,като същевременно заемат сериозен пазарен дял в съвременната медицина.
Вече почти няма невъзможни места по човешкото тяло , по които да не могат да се извършват определени процедури.
Сериозен интерес и дискусии предизвиква новаторската технология за импланти при мъжете в областта на гръдната мускулатура.Тук може би е уместен въпросът : Как бихте възприели мъж на около 55-65 години с идеално оформена гръдни мускули?
И докато с течение на времето подобната интервенция при жените някакси придоби относително нормално възприятие сред широката общесвеност , то при мъжете дискусиите тепърва предстоят.
Винаги е съществувала гледанта точка, затова нужда е ли се женското тяло от подобрения в такива пропорции.Като се има впредвид известине и неисвестните рискове от една такава процедура при жените , не е лишен от логика фактът че све повече жени предприемат процедури за намаляване на бюста и в не малко случаи за изцялото премахване на импланти.Може би тук е мястото да се спомене фактът , че въпросът с имплантите се разглежда с особено внимани на конкурси като Мис Сят и Мис Вселена.Съответно не биват допускани участнични с подобни корекции.
Може би мъжете често си задават въпросът , какво бих предпочел : Симпатична , интелигентна с добра външност жена ,или жена с изкуствено подобрена външност с ниво на интелек под средното.
Всеки може да си отговори сам на този въпрос, като се имат в предвид плюсовете и минусите.
plamen-dk
 
Мнения: 23
Регистриран на: 14 Фев 2012, 14:04

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Memento » 15 Фев 2012, 13:06

Модата на имплантите в световен мащаб сякаш започна лека полека да отминава. По нашите географски ширини обаче се засилва, чалга културата си казва думата. Мутри, джипове, Азис и силикон, мечтата на всяка ученичка. Добре, че стана това с некачествените импланти може и малко да се стреснат и гладките им мозъчета да се размърдат :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Milenstz86 » 15 Фев 2012, 16:45

Всеки човек сам за себеси решава. Някои козметични процедури изглеждат даже наложителни. Но човек ако си спортува и храни здравословно, няма да се налагат лекарски намеси.
Аз съм за стига човек да го желае, това да не му вреди и да е естетическо (красиво).
Milenstz86
 
Мнения: 22
Регистриран на: 15 Фев 2012, 09:34

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот plamen-dk » 16 Фев 2012, 18:34

Бих попитал : Естетическото означава ли напременно реелистични и истинско?
plamen-dk
 
Мнения: 23
Регистриран на: 14 Фев 2012, 14:04

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот boriskarlov » 18 Фев 2012, 10:10

plamen-dk написа:Бих попитал : Естетическото означава ли напременно реелистични и истинско?

Човек постоянно се мъчи да оправи себе си и начина по който изглежда. Все някога хората ще започнат да стават нереални и неистински в търсенето на някоя конюнктурна тенденция, която...е била на мода тогава.
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Memento » 18 Фев 2012, 18:24

plamen-dk написа:Бих попитал : Естетическото означава ли напременно реелистични и истинско?


Може би говориш за пластична хирургия но приложена с мярка която да не бие на очи, да бъде просто корекция на недостатък в тялото. Ако става дума за това съм съгласен, стига да няма опасност за здравето защо не?
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот genata76 » 22 Мар 2012, 17:58

Привърженик съм на естествената красота! Предпочитам жена с малки, но стегнати гърди. Е, ако е с естествено пищен бюст няма да я върна :lol: Но определено не ми харесват силиконовите красавици. Някои направо се обезобразяват - гърди, устни... ужас направо. Все едно пчела ги е ухапала по устата :mrgreen: Красиви момичета, пък така да се резилят.
За мъжете няма да коментирам, там женската част да изкаже мнение по въпроса.
genata76
 
Мнения: 27
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:35

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот elena » 23 Мар 2012, 10:11

Аз съм за пластичната хирургия, стига наистина да се налага такава намеса и да е с мярка. Защо да не се чувстваме по-добре, ако имаме такава възможност. Моите уши стърчаха и това ми беше страхотен комплекс като дете :( Бях в седми клас, когато майка ми ме заведе на пластичен хирург и насрочиха операция. Ако искате ми вярвайте, но колкото и да ме болеше след това нямаше по-щастливо дете от мен :) Бяха ми стегнали главата с един ластичен бинт, та чак челото ми беше сбръчкано... Доста си поплаках, но съм безкрайно благодарна на родителите си, че са се осмелили на тази крачка. Като се замислиш не е кой знае какво - едни уши, но се чувствах ужасно, децата ми се подиграваха, никога не си бях вдигала косата на опашка. След операцията света за мен се промени, толкова навътре съм го изживявала, а съм била дете :roll:
elena
 
Мнения: 76
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:28

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Finger » 23 Мар 2012, 14:34

Как против бе, твърдо "За"! Искам силиконов бюст и устни, не зависимо какво трябва да преживея или да платя!
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: За и против силикона при жени и мъже

Мнениеот Genoveva » 28 Мар 2012, 16:32

Умирам от смях, когато видя мъже, които имат перфектна фигура без да са положили кой, знае какви усилия за това. Жените, който си слагат силикон ги разбирам, но мъжете, честно да си кажа - не мога!
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта