Красива-означава ли слаба?

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Камелия » 14 Май 2012, 15:47

Не е важно дали си слаб или дебел, добре сложен или имаш несъразмеримо тяло, важното е да се харесваш такъв какъвто си. Както се възприемаш ти, така те възприемат и околните. Винаги съм стояла зад мотото: Обичай се за да те обичат и околните!
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот bobito » 16 Май 2012, 13:39

Че аз като съм по-обличка, да не би да съм грозна :mrgreen: Не, да си красива, не означава да си слаба, защото красотата извира от душата на човек и ако той се чувства добре в кожата си, няма как да изглежда зле ;) Лошото е, че се налагат някакви обществени норми, в които едва ли не всеки трябва да се вмести. Хора ние не сме шампоан, който наливат в избрана опаковка... Няма как всички да сме еднакви, а и не е обходимо. Живеем в шарен свят и това му е чара на живота - срещаш различни хора, научаваш различни неща, но ти винаги си оставаш един и същ!
bobito
 
Мнения: 84
Регистриран на: 17 Апр 2012, 14:22

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот delinda » 20 Май 2012, 17:28

Когато бях по-малка си мислех, че е задължително да си много слаб, за да минеш в категорията красив. Сега не мисля така. Познавам уникално красиви жени, които нямат перфектни пропорции. Всичко се свежда до това дали ти отива иили не. На мен например не ми отиват по кръгли пропорции, затова се опитвам да не допускам да се получават :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот зорница райчева » 06 Дек 2012, 14:24

В никакъв случай красива не означава слаба.Всичко това ни е насъдено от медии, списания, манекенки, фотомодели,които издеавателстват над своите тела за да изглеждат добре.Това не е всичко.По-лошото е, че нашите деца ги гледат с възхищение и искат да приличат на тях, но не знаят,че всичко това е един макиаж, който не е подплатен с естествена красота, а е дело на много фотошоп, който обърква представите на поколенията за красота.Благодаря.
зорница райчева
 
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Дек 2012, 16:24

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот pasta » 11 Дек 2012, 10:50

Разбира се, че не.Слабото тяло не винаги е красиво тяло,напротив.Важно е излъчването на човек,усмивката му, положителната енергия която носи,независимо от това дали е пълен или слаб.
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот valiart » 25 Дек 2012, 03:07

Слаба или дебела, зависи човек как се чувства. Много слаби момичета в графата "Красиви" влизат и в графите "Самотни" , "Нещастни" и т.н. Кое е по-важното?! За всеки влак си има пътници все пак...
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот сиско » 06 Яну 2013, 23:17

Има много жени, които са далеч от идеалното тегло, но са изключително красиви!
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот qna toneva » 18 Фев 2013, 21:18

,,мили дами,обичайте се,защото всяка от нас е прекрасна по свой собствен и неповторим начин ''- страхотно! не е нужно да си клечка за да си красива,красотата се носи в душата и е само за ценители :D
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот BRI » 27 Мар 2013, 14:39

Означава оформена...Мъжете харесват жени с пищни форми, които радват очите, изпълват ръцете...и втвърдяват мъжествеността. Повечето ми познати са споделяли, че предпочитат в леглото им да се настани създанияес голям бюст, заоблено коремче и щръкнало дупе, защото кокалите им убиват! :lol:
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот laurence » 01 Апр 2013, 14:24

Означава оформена...Мъжете харесват жени с пищни форми, които радват очите, изпълват ръцете...и втвърдяват мъжествеността. Повечето ми познати са споделяли, че предпочитат в леглото им да се настани създанияс голям бюст, заоблено коремче и щръкнало дупе, защото кокалите им убиват!

Все едно аз съм го написал това...Поне за мен е точно така.
laurence
 
Мнения: 51
Регистриран на: 29 Мар 2013, 11:47

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта