Красива-означава ли слаба?

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Loreyn » 17 Авг 2015, 16:52

Anka написа:
Lollipop написа:Всяка слаба може да бъде грозна, така че не мисля, че има нещо общо извивките на тялото с красотата, може би със сексапила, а по-скоро с това, което се налага като мода

И това е така, но все пак не е въпрос на мода да изглеждаш добре и да не си 80+кг, нали?

Важно е тялото ти да изглежда здраво, аз само това считам за здраво и при мъжете, и при жените :idea: Но не смятам, че кльощава може да означава красива, в никакъв случай!
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот belleville » 23 Авг 2016, 14:41

Трябва да се учим да откриваме красивото във всички форми и навсякъде около нас. Стандарт за красивото не трябва да има според мен, макар че по всякакви начини ни го налагат и ни казват кое да смятаме за такова и кое не.
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Jully » 23 Авг 2016, 15:05

belleville написа:Трябва да се учим да откриваме красивото във всички форми и навсякъде около нас. Стандарт за красивото не трябва да има според мен, макар че по всякакви начини ни го налагат и ни казват кое да смятаме за такова и кое не.

Съгласна съм. Има някои универсални форми най-вече, които могат да се приемат за красиви, но те са в широк диапазон. Разбира се, много пълна или много слаба жена не може да е красива за всички, но за всеки влак си има пътници :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот irka » 23 Авг 2016, 16:15

Хубавото е, че поне анорексичното тип тяло вече не е на мода и модните къщи и агенции, които налагат стандартите за красота в днешно време, се вразумиха малко.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Jully » 14 Окт 2016, 12:44

Ми все още се използват главно много, много слаби модели, имам една позната, която е модел, и то доста предпочитан, м омичето е като тапициран скелет.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот mangusta » 14 Окт 2016, 13:47

Тя ако така се харесва и поддържа, агенцията нищо няма й каже или да я накара да понапълнее малко. Тях не ги интересуват тези неща, важното е да има работа и да носи пари.
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Alex_mor » 14 Окт 2016, 13:53

Има си и грозни - слаби, но по-добре с грозна слаба, отколкото с дебела красива. :mrgreen:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Kremiliya » 29 Май 2017, 11:41

Не че е задължително, но колкото и грозно да е едно момиче, ако е слабо автоматически става с една идея по-предпочитано. Имам една позната, която има грозна походка, грозен говор, гразен речник, и е неприятна като цяло, но е супер харесвана, само защото е слаба, но не е кой знае какво в лице. По-пълни, но красиви момичета не са толкова харесвани и предпочитани.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот nefertiti » 29 Май 2017, 17:08

На мен лично ми харесват повече слаби хора - друго си е да си строен, да си стоят хубаво дрехите и да изглеждаш добре в къса рокля да кажем. Но в никакъв случай анорексични разбира се. Според мен важното е една жена да е пропорционална, стегната, да има хубави форми, да няма целулит. Не е казано да е 40 кг, но дори ако е предразположена към напълняване и други несъвършенства да се бори с тях чрез процедури, спорт, правилно хранене..
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот kikimoraa » 29 Май 2017, 17:40

Има по-пълнички момичета, които са красиви, преди да станат дебели и грозни. До коло 65-70 кг дори една жена изглежда добре, дории да е по-пълна според повечето почитатели на късите панталонки. Но чарът, поддържането и свежестта в комбинация дори с малко повече плът, не са никак грозни и дори мъжете се заглеждат доста по такива жени :)
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта