Красива-означава ли слаба?

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Rali_hr » 30 Май 2017, 12:00

Подразбира се, че е слаба. Няма нито една красива жена, която има натрупани повече килограми, нито такъв красив мъж, да си го кажем на право.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Anka » 30 Май 2017, 13:48

Няма някакви задължения кое точно е красиво и кое не е, но слабото тяло се определя и като здраво, което дава и още повече обещания за успешна връзка иведнага става по-предпочитано.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот nefertiti » 30 Май 2017, 17:25

Според мен всеки човек, който има излишни кг, би се чувствал добре, ако е по-слаб. Чувството е съвсем различно, както и визията.. А и в днешните модерни времена ако положим усилия, не е толкова трудно да влезнем във форма. Имам една приятелка, която все ми се оплаква, че е пълна, а нищо не прави по-въпроса. Ами то не пада от небето.. трябва да ограничиш малко хапването, да се движиш, да отидеш на някоя друга процедура.. Опциите са много, само трябва човек да бъде мотивиран и да действа.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Май 2017, 18:58

Отстрани лесно се съди, nefertiti, аз винаги съм имала проблемис килограмите, с раждането и депресията след това, съм с 50кг повече от красивата жена. Представи си. Мислиш ли, че не полагам усилия? Постоянно съм гладна, все внимавам какво ям и все не се получава. Не мога да отида да спортувам в някой фитнес, защото тренировката ми би продължила 10 минути, а всички ще ме гледат като изтърсак. Връзват ми се ръцете и навлизам в омагьосан кръг. Да, искам да съм слаба и красива, но не се получава, въпреки усилията ми...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот nefertiti » 31 Май 2017, 16:25

Скъпа пчела, никой не съдя. Просто споделям, че здравословните килограми са по-добър вариант за всеки човек А ти не се отказвай от борбата. Сигурна съм, че ще намериш решение! Ходила ли си при еднокринолог? Може би имаш някакъв хормонален проблем. Колкото до спорта - може да си изтеглиш упражнения и да тренираш вкъщи като за начало.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Юни 2017, 09:33

nefertiti написа:Скъпа пчела, никой не съдя. Просто споделям, че здравословните килограми са по-добър вариант за всеки човек А ти не се отказвай от борбата. Сигурна съм, че ще намериш решение! Ходила ли си при еднокринолог? Може би имаш някакъв хормонален проблем. Колкото до спорта - може да си изтеглиш упражнения и да тренираш вкъщи като за начало.

Ходих, да :) според ендокринолога имам инсулинова резистентност, абе не останах доволна, говорих с други лекари, които не я потвърдиха. Ще видим как ще се развият нещата. опитвам се да се науча да ям пълноценно. А за тренировките планирала съм ги, но чакам зелена светлина от гинеколога, заасега каза много да се пазя от физически натоварвания.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот S_Milenska » 01 Юни 2017, 15:46

Всяка жена или мъж, може да отслабне, стига да има желание и стига да го започне не от утре, не от понеделник, ами от днес. оправдания могат да се намерят многооо.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот nefertiti » 01 Юни 2017, 16:50

И това е така, но при хората със заболявания или хормонални проблеми е доста по-трудно, но не и невъзможно, стига човек да впрегне сили и да положи усилия.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 02 Юни 2017, 10:06

Казват, че всяка диета е ефикасна, ако се спазва. :) може би не правиш нещата докрай както трябва.
А за това, дали задължително слаба означава красива, може да се спори. Зависи и какво е слабо, има жени, които на световната сцена се водят Plus Size, но според мен изглеждат невероятно и са супер красиви, въпреки че не са по 45 килограма.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Rali_hr » 02 Юни 2017, 10:49

Има, но те изглеждат добре и по-скоро са в графа леко закръглени. Кой би харесал една мома 100 кила? :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта