Красива-означава ли слаба?

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот miron » 02 Юни 2017, 15:20

Не само, че означава, ами е и задължително. А слаба е жена, с добро изглеждащо и здраво тяло, не с анорексичен вид, нито такава, която изглежда, че е изяла 2-ма :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Stark » 29 Юни 2017, 11:22

Красотата е най-вече в лицето, но и то се променя от фигурата. Не е задължително някой да е слаб за да е красив, може да еслаб и грозен. Някои хора просто нямат красиви черти, а други дори и с малко килца отгоре изглеждат добре.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот kikimoraa » 29 Юни 2017, 15:01

Всеки предпочита да види едно добре изглеждащо тяло, с хубави дрехи, оформено и т.н. вместо да види някое отпуснато туловище, а ако ще отгоре да стои най-красивото лице на света.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот nefertiti » 29 Юни 2017, 20:53

Много си права, Кикимора. Хубавото и поддържано тяло си е нещо страхотно, каквото и да си говорим. Лицето с една чиста, свежа и млада кожа също е важно, а комбинацията от двете е най-добра. :wink:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот bloodheat » 30 Юни 2017, 08:06

Много често във форуми с такава тематика се натъквам на безпокойства на жени, че все още се налагал "анорексичния" тип като еталон за красота. И откъде тези безпокойства? Аз на улицата не мога да срещна нито една слаба жена вече...Попадал съм на материали, където се говори за ръоводителите на тези "корпорации за красота". Всички те били гейове. Затова налагали такъв тип. Та изкараха и феновете на слаби жени гейове. Може и така да е. Само че, примерно, аз не съм гей. И мога да посоча десетки предимства в сексуално отношение с т.нар. анорексички. И на кое казвате анорексия? Забравихте ли как изглеждаха жените през 80-те и 90-те масово? Или в такъв случай това е старомодно? Или защото стандартът на живот бил нисък, нямало как да бъдат по- пълни?.. Нищо против, има страхотно изглеждащи жени на всякакви килограми, но чисто сексуално не всички мъже залитат по пълни, че даже и по "оформени". И тази мания по големите гърди... Наясно ли са жените, които се гордеят с преувеличените си силикони какъв тип психологически са тези мъже? Та дори и да е супер наложено и да минава и за красиво навсякъде... Така че повод за тревоги няма. Генетично слабите жени са сочени с пръст, навряни са в ъгъла и без да им го казват си знаят, че са болнави. Често прекарват по 10-20 години без пълноценен секс. Тъпчат в несвяст всякакви храни за да могат да стигнат красивите. Факт.
bloodheat
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Юни 2017, 07:25

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот S_Milenska » 30 Юни 2017, 10:31

за първи път чувам слабите жени да се тъпчат. И никой тук не говори за красиво слаби, а за онези, които са толкова изпити, че намат дори и дупе да пипнеш. Има слаби, които са оформени невероятно добре и са супер красиви. А дали са лишени от секс , не вярвам, слабите винаги ще останат предпочитани.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Ani_ » 12 Дек 2018, 10:38

Зависи и кой какво разбира под слаба. Аз съм слаба, например, в смисъл не кльощава, но не мисля че имам нужда да отслабвам. Някои жени са вманиачени на тази тема.
Отделно че има жени, на които 3-4 килограма в повече им отиват. Не изглеждат пухкави, а просто женствени. Така че е много относително.
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Ива Тодорова » 18 Дек 2018, 13:10

Макар да се смятам за слаба, не това е най-важното. Излъчването, лицето, погледа - те са това, което впечатлява трайно. Да, тялото ще привлече в началото, но после?
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот nefertiti » 18 Дек 2018, 17:47

Вижте тази жена, тя е олицетворение на женствеността и красотата, а в никакъв случай не е слаба.
https://www.facebook.com/SkinSystemsGro ... =3&theater
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Dalia » 18 Дек 2018, 19:00

Е, не можем да всички да бъдем слаби някои трябва и да сме красиви1 Моето мение е, че в важно жената сама а се харесва и да се чувства добре в тялото си. Иначе никой няма да я намира за красива. Пък хора всякакви, едни харесват слаби, други по-сочнички трети дори и пълни жени. Аз имам приятели които са с тяло на манекенки и още нямат човек до себе си и други, които са по-пълнички и са щастливо омъжени. Важно е да срещнете точния човек в точното време, останалото е история!
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта