Красива-означава ли слаба?

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот annamaria » 19 Дек 2018, 16:43

nefertiti написа:Вижте тази жена, тя е олицетворение на женствеността и красотата, а в никакъв случай не е слаба.
https://www.facebook.com/SkinSystemsGro ... =3&theater


На мен лично ми харесват фолмите на тази жена. Стегнатото и сочно дупе винаги е било на мода. Да си кльощава за мен не е красиво и естетично издържано за жената. Има много процедури с които жената може да се подържа красива, но не одобрявам слабото тяло. Просто не е женствено.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Tinki » 20 Дек 2018, 16:33

Аз също съм привърженичка на по-заоблените форми. Дори има жени, които си слагат импланти, за да изглежда по-сочно и стегнато дупето. Скин Системс правят ли такива дупета?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот nefertiti » 27 Дек 2018, 18:39

Мога да кажа, да сме здрави, защото здравият човек е красив!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот Frac » 28 Дек 2018, 17:00

Разбира се, че не. Има слабички и непривлекателни и обратното пълнички дами, но пък много красиви. Аз познавам и от двете категории. Въпрос на лична преценка. Е, да не забравяме, че всяка страна си има някои собствени предпочитание и стандарти. Но в крайна сметка, всеки си намира половинката :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот nefertiti » 31 Дек 2018, 14:14

Frac написа:Разбира се, че не. Има слабички и непривлекателни и обратното пълнички дами, но пък много красиви. Аз познавам и от двете категории. Въпрос на лична преценка. Е, да не забравяме, че всяка страна си има някои собствени предпочитание и стандарти. Но в крайна сметка, всеки си намира половинката :)

:+1: , излъчването на човека е най-важно!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Красива-означава ли слаба?

Мнениеот annamaria » 15 Яну 2019, 17:24

Разбира се, че е важно излъчването на човек, но една жена трябва и да е грациозна. А за да е такава трябва да полага грижи за външния си вид. На първо място трябва да се грижи за лицето си. Кожата да е гладка и фина, а това се постига само с подходящата козметика и процедури.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта