Опастности при теглене на кредит

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот kysmet4e » 06 Юли 2016, 21:55

Най-добре изобщо да се стои надалеч от тези БЪРЗИ кредити...
kysmet4e
 
Мнения: 7
Регистриран на: 06 Юли 2016, 21:46

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот Bambaa » 07 Юли 2016, 09:17

kysmet4e написа:Най-добре изобщо да се стои надалеч от тези БЪРЗИ кредити...


Бързите кредити са такъв камък на шията, че са по - опасни и от кредита от банка. Човек да не припарва до тях, но масово ги вземат от такива фирми.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот marz » 08 Юли 2016, 20:57

Винаги съм се чудил на хората, които прибягват до бързите кредити. Нали става въпрос за някаква по-дребна сума, не е ли по-добре да потърсят приятел, от който да вземат заема?
marz
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Юли 2016, 20:53

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот Monika_Spasova » 09 Юли 2016, 10:54

marz написа:Винаги съм се чудил на хората, които прибягват до бързите кредити. Нали става въпрос за някаква по-дребна сума, не е ли по-добре да потърсят приятел, от който да вземат заема?
за някой дребна сума може и да са 1000 лв. За други - не. А и аз лично не се сещам за приятел, който би ми дал повече от 100лв заем.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот VirtualBusiness » 10 Юли 2016, 22:29

Взимал съм заем от Вивус и съм много доволен, свърших си работата като хората.
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот exotic » 11 Юли 2016, 09:01

VirtualBusiness написа:Взимал съм заем от Вивус и съм много доволен, свърших си работата като хората.


Тези пък за първи път ги чувам! Но добре са се ориентирали - заеми на руски граждани, браво! Пари трябва да се печелят! :mrgreen:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот Mon_ton » 25 Окт 2016, 10:03

exotic написа:
VirtualBusiness написа:Взимал съм заем от Вивус и съм много доволен, свърших си работата като хората.


Тези пък за първи път ги чувам! Но добре са се ориентирали - заеми на руски граждани, браво! Пари трябва да се печелят! :mrgreen:

В това какво лошо има? Не разбирам какъв им е проблемът на хората с бизнеса на другите, те са намерили начин да печелят пари, ти завиждаш или какво? Като не мислиш, че тези хора биха ти свършили работа не се възползваш от услугите им. Ние искаме да вземем 10000 лева, да върнем 200 и всичко да е пито-платено. Е няма как да стане..
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот julianne » 25 Окт 2016, 10:25

То за свършване на работа ще свършат, но после ако малко се забавиш с връщането, започват проблемите. Може и до префасониране да се стигне :mrgreen: . Иначе защо да не се вземат кредити от такива фирми :wink: ?
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот kauda » 25 Окт 2016, 10:29

julianne написа:То за свършване на работа ще свършат, но после ако малко се забавиш с връщането, започват проблемите. Може и до префасониране да се стигне :mrgreen: . Иначе защо да не се вземат кредити от такива фирми :wink: ?

Можеш ли да ми кажеш за случай, който ти лично си видяла с очите си от хора, които са били префасонирани? Много съм любопитна. Работила съм във фирма за вземания и мога да ти кажа, че още никой не сме били, но може би ти ще посочиш към кой най-напред да се насочим, та да го префасонираме. Може би още живееш във времето на мутренските години, но да знаеш, че те отдавна свършиха. :!: Това, че се възползваш от дадена услуга срещу определени условия - вземаш 100 връщаш 150, означава, че си съгласен с тях. Никой не е виновен, че ти си решила, че че може да не ги платиш тези пари и да минеш между капките, щото видиш ли, те и без друго си имат.
Като нямаш пари да погасяш вноските, или по-скоро нямаш желание, след няколко опита, за да се промени начина на плащане, то идва време, когато трябва да се намеси съдия изпълнител, който да наложи съответните законосъобразни мерки. Никой, никой не бие, престанете с тези глупости. :!:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот Rali_hr » 04 Ное 2016, 10:00

Не знам що ни е толкова прост народа, това с биенето.. малоумна история
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта