Агресията на футболния стадион

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Агресията на футболния стадион

Мнениеот Evkabevka » 15 Фев 2012, 15:28

Какво мислите за насилието и агресията по българските и световни стадиони?На какво се дължи тази агресия и защо добива толкова огромни мащаби?Защо според вас това са предимно млади хора,от какво са провокирани,срещу какво протестират ,като се вклщчват в тези масови погроми? Страхувате ли се да посещавате такива мероприятия,бихте ли пуснали спокойно детето си да отиде да гледа футболен мач на стадиона във вашият град?
Evkabevka
 
Мнения: 11
Регистриран на: 15 Фев 2012, 10:22

Re: Агресията на футболния стадион

Мнениеот d_2 » 15 Фев 2012, 16:10

Преди години често ходех на мачове. Виждала съм доста потресаващи гледки, особено от агитките на определени български отбори и ако трябва да бъда честна наистина не бих отишла сама. Положението е безобразно. Стадионите се превръщат в място на избиване на комплекси на разни неразвити и побеснели пубери.
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Агресията на футболния стадион

Мнениеот Memento » 15 Фев 2012, 16:28

Evkabevka написа:Какво мислите за насилието и агресията по българските и световни стадиони?На какво се дължи тази агресия и защо добива толкова огромни мащаби?Защо според вас това са предимно млади хора,от какво са провокирани,срещу какво протестират ,като се вклщчват в тези масови погроми? Страхувате ли се да посещавате такива мероприятия,бихте ли пуснали спокойно детето си да отиде да гледа футболен мач на стадиона във вашият град?


Е не е кой знае колко страшно, в почти всички останали страни в които има силен футбол нещатат са в пъти по-зле отколкото в България. Спокойно мога да заведа цяла детска градина на футболен мач специално на стадиона в моя град. Нещата са силно преувеличени от медиите.
Просто има отделни групички които прекаляват с алкохола и дрогата от там идват проблемите.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Агресията на футболния стадион

Мнениеот krasko » 04 Май 2012, 14:59

Memento написа:
Evkabevka написа:Какво мислите за насилието и агресията по българските и световни стадиони?На какво се дължи тази агресия и защо добива толкова огромни мащаби?Защо според вас това са предимно млади хора,от какво са провокирани,срещу какво протестират ,като се вклщчват в тези масови погроми? Страхувате ли се да посещавате такива мероприятия,бихте ли пуснали спокойно детето си да отиде да гледа футболен мач на стадиона във вашият град?


Е не е кой знае колко страшно, в почти всички останали страни в които има силен футбол нещатат са в пъти по-зле отколкото в България. Спокойно мога да заведа цяла детска градина на футболен мач специално на стадиона в моя град. Нещата са силно преувеличени от медиите.
Просто има отделни групички които прекаляват с алкохола и дрогата от там идват проблемите.

Точно агресията по стадионите не мисля, че е преувеличена, а и защо трябва да се успокояваме с това, че и в чужбина нещата стоят по същия начин. Футболния вандализъм може да излезе извън всякакви граници, особено в страна като нашата, защото виновниците ще се приберат ненаказани и всичко ще се забрави след няколко дни. Бил съм свидетел как автобус със запалянковци спира за почивка и отвътре изскача една неконтролируема тълпа, която започва да троши всичко по пътя си и да граби от заведенията без да плаща :x Можете сами да си представите докато дойде родната полиция на какво заприлича всичко наоколо...
krasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:21

Re: Агресията на футболния стадион

Мнениеот YoLindi » 03 Окт 2013, 15:11

Най-лошото, е че се дава и пример на децата.. има някакви запалянковчета на по 13-14год, които ходят да правят вандалщини, защото някой така им казал. Едновременно е смешно и жалко :)
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Агресията на футболния стадион

Мнениеот Rali_hr » 26 Яну 2015, 14:37

YoLindi написа:Най-лошото, е че се дава и пример на децата.. има някакви запалянковчета на по 13-14год, които ходят да правят вандалщини, защото някой така им казал. Едновременно е смешно и жалко :)

Повече жалко, отколкото смешно дори! Българския футбол трябва да се забрани, аз ако съм един футболист ще ме е срам че такива идиоти са ми фенове, честно ви казвам !
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54


Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта