"Меренето" - при мъжете...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: "Меренето" - при мъжете...

Мнениеот mamina » 17 Юни 2016, 13:33

Онова в гащите не можеш да го покажеш на всички, пък другото е видно отвсякъде, затова :lol: . Затова някои се изживяват като голямата работа и парадират, а са просто едни ограничено мислещи хора с грешни представи.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: "Меренето" - при мъжете...

Мнениеот qwerryyy » 21 Юни 2016, 11:37

mamina написа:Онова в гащите не можеш да го покажеш на всички, пък другото е видно отвсякъде, затова :lol: . Затова някои се изживяват като голямата работа и парадират, а са просто едни ограничено мислещи хора с грешни представи.

Да, все трябва да си повече от останалите, иначе не може! Толкова е противно, не знам до кога ще продължава тоав "аз съм повече от останалите", толкова противно и неприятно! Жените не искаме точно това.. но кой да им го каже така, че да го проумеят?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: "Меренето" - при мъжете...

Мнениеот mimeto90 » 21 Юни 2016, 13:38

То за това поведение не зависи дали си мъж или жена, въпрос на възпитание, манталитет и съзнание.
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: "Меренето" - при мъжете...

Мнениеот Локумът » 21 Юни 2016, 15:06

Тва е един изпитан начин за избиване на комплекси, тъй че моля ви се! :) Със сигурност е ефикасен метода и си има големи ползи, плюсове и т.н. в употребяването на такива мерки! :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: "Меренето" - при мъжете...

Мнениеот Snejna » 11 Окт 2018, 12:50

Мъжете изглеждат жалки в това описание и мога да кажа, че съжалявам жените, които са си намерили такива мъже, които не стават за нищо, освен вече да пият в кръчмите, вместо да са с половинките си и да се опитават да се докажат, че не са неудачници, каквито са.
Избирайте ги по-добре тея мъже!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: "Меренето" - при мъжете...

Мнениеот ivan.stoqnov » 11 Окт 2018, 18:07

Аз пък да ви кажа не съм на мение, че са мо мъжете си ги "мерим". Имам поглед върху приятелките на жена ми които всеки ден идват с разни нови нещица купени от мъжленцата им и демонстрират просперитет, туй не е ли "Мерене" според вас? Чувал съм ги как говорят на мъжет си, пък еди коя си тази година ходили 2 пъти в Гърция на море, Хайде и ние да идем, че какво ще кажат хората , ето на той никъде не я води. Че в тоя ред на мисли, май мъжет си ги "мерим" според жените, които сме си избрали :lol: .
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: "Меренето" - при мъжете...

Мнениеот valensiq » 12 Окт 2018, 12:51

И мъжет еи жените го правят, много ясно, всеки показва , че е по-щастлив и нещо повече от другия, или в обратния вариант, показва, че е по-нещастен.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: "Меренето" - при мъжете...

Мнениеот Dalia » 19 Окт 2018, 20:42

На мен пък туй сам да си казваш колко голям го вадиш, малко смешно ми звучи, по-скоро като майтап между мъжете го приемам.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: "Меренето" - при мъжете...

Мнениеот Милинка » 22 Окт 2018, 12:27

Това е мн тъпо, все едно жените да започнат да си мерят вагините. Ми простотия, за всеки влак си има пътници. Като не ви пасва даден атрибут си търсите друг партньор и това е :grin:
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта