Кои са най-дразнещите жени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот BRI » 26 Фев 2013, 11:50

Посредствеността и простотията би ме отказала ...ако съм мъж де :P Един приятел ми разказва как веднъж харесал момиче в дискотеката и я поканил на танц. Изглеждала малко нежно създание, а като си отворила устата :shock: с груб глас му отвърнала :"я ли ве? я тия не ги играм" :lol: и желанието му за танц автоматично се изпарило
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Siss » 13 Мар 2013, 13:53

Тези, които постоянно питат "Напълняла ли съм?" и ти изброяват менюто си от последите няколко дена :lol:
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Evgenia » 27 Мар 2013, 12:08

Тези, които постоянно питат "Напълняла ли съм?" и ти изброяват менюто си от последите няколко дена

:lol: Съгласна! Досадно е постоянно да питш "Напълняла ли съм?" , а и сигурно най-омразният въпрос за мъжете е "Дебела ли съм?".
Evgenia
 
Мнения: 145
Регистриран на: 05 Мар 2013, 14:02

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Mon_ton » 02 Дек 2014, 15:45

BRI написа:Посредствеността и простотията би ме отказала ...ако съм мъж де :P Един приятел ми разказва как веднъж харесал момиче в дискотеката и я поканил на танц. Изглеждала малко нежно създание, а като си отворила устата :shock: с груб глас му отвърнала :"я ли ве? я тия не ги играм" :lol: и желанието му за танц автоматично се изпарило

Хаххаха вярно ли! Това наистина може да откаже всеки от желанието му за танци, жените трябва да са нежни! :shock:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Andrey » 04 Дек 2014, 15:25

Дразня се като почнат да ме разпитват за глупости или 5 часа ми се отговаря на един въпрос и като се почне мрънкането що излезе без мен... :evil: направо не мога да ги понасям, после се чудят що ги зарязваме.. Има жени с които се чувствам сякаш съм под наблюдение, звъни ми се по 5 пъти на ден и тем подобни... не ги понасям!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Lollipop » 05 Дек 2014, 12:18

Andrey написа:Дразня се като почнат да ме разпитват за глупости или 5 часа ми се отговаря на един въпрос и като се почне мрънкането що излезе без мен... :evil: направо не мога да ги понасям, после се чудят що ги зарязваме.. Има жени с които се чувствам сякаш съм под наблюдение, звъни ми се по 5 пъти на ден и тем подобни... не ги понасям!

То чак и аз ги мразя :mrgreen: Много приятелки ми се чудят как не се чувам с мъжа си по цял ден, докато сме на работа :shock: или пък ако някой е в друг град как ли пък не си звъним всеки ден.... глупости само :)))
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот silver933 » 30 Яну 2015, 12:42

Lollipop написа:То чак и аз ги мразя :mrgreen: Много приятелки ми се чудят как не се чувам с мъжа си по цял ден, докато сме на работа :shock: или пък ако някой е в друг град как ли пък не си звъним всеки ден.... глупости само :)))

А, такива паразити най ги мразя! По цял ден да ми звъни по 100 пъти! Имах едно такова гадже, преди да се срещна с жена ми! Оная лудата ми звънеше всяка почивка и ми се сърдеше, що не съм се обаждал сам! Всяка почивка и преди и след края на работния ден - сиреч по 5 пъти на ден да ме пита кво правя! Е кво да правя, най-вероятно пуша и пия кафе! Беше ужасна, добре, че не се случи така, че тя да ми стане жена. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Яну 2015, 14:19

Да си призная нескромно, аз изобщо не съм дразнеща жена, направо съм си жена мечта! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Mon_ton » 04 Авг 2015, 12:47

rabotnata pchela написа:Да си призная нескромно, аз изобщо не съм дразнеща жена, направо съм си жена мечта! :mrgreen:

Леле, завиждам на мъжа ти! :) Надали някоя ще каже за себе си, че е дразнител! :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Malina » 04 Авг 2015, 14:09

Дразнещи са всички останали, освен мен! :) Това стига ли като определение? :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron