Кои са най-дразнещите жени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот dDedov » 26 Авг 2015, 14:58

Mon_ton написа:
rabotnata pchela написа:Да си призная нескромно, аз изобщо не съм дразнеща жена, направо съм си жена мечта! :mrgreen:

Леле, завиждам на мъжа ти! :) Надали някоя ще каже за себе си, че е дразнител! :lol:

Това повтаряне на едно и също ме дразни, знаете ли, чувствам се като при майка ми, а това е прави 3 пъти по-изнервен :mrgreen:
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Mon_ton » 23 Сеп 2015, 16:09

Мъжете ако се съ гласят и разбират и дори чуват от първия път няма да го има този проблем, за който говориш dDedov ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Yarost » 28 Сеп 2015, 15:30

да се включа и аз в темата. скъпи мъже,спрете да ми се правите на интересни, че жена ви ви звъни и пита къде сте с кого сте и тн. повярвайте ми, жените сме способни да ви скъсаме нервичките ако решим и вие да започнете да ни питате къде сме и с кого. това си е вечния лаф между вас мъжете, че жена ви дебне. повярвайте ми жената пита всекиго къде и с кого е. така че ако си мислите,че се притеснява за спарените ви слипове/ боксерки нещо много се заблуждавате. :lol:
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Krum » 28 Сеп 2015, 16:30

Yarost написа:да се включа и аз в темата. скъпи мъже,спрете да ми се правите на интересни, че жена ви ви звъни и пита къде сте с кого сте и тн. повярвайте ми, жените сме способни да ви скъсаме нервичките ако решим и вие да започнете да ни питате къде сме и с кого. това си е вечния лаф между вас мъжете, че жена ви дебне. повярвайте ми жената пита всекиго къде и с кого е. така че ако си мислите,че се притеснява за спарените ви слипове/ боксерки нещо много се заблуждавате. :lol:

Не съм много съгласен, имал съм жени, които направо са полудявали като съм излизал, така че моля ти се ;) това че ти си някакво изключение не значи, че и останалите са такива.. ... ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот moni.sparrow » 29 Сеп 2015, 12:23

Krum написа:
Yarost написа:да се включа и аз в темата. скъпи мъже,спрете да ми се правите на интересни, че жена ви ви звъни и пита къде сте с кого сте и тн. повярвайте ми, жените сме способни да ви скъсаме нервичките ако решим и вие да започнете да ни питате къде сме и с кого. това си е вечния лаф между вас мъжете, че жена ви дебне. повярвайте ми жената пита всекиго къде и с кого е. така че ако си мислите,че се притеснява за спарените ви слипове/ боксерки нещо много се заблуждавате. :lol:

Не съм много съгласен, имал съм жени, които направо са полудявали като съм излизал, така че моля ти се ;) това че ти си някакво изключение не значи, че и останалите са такива.. ... ;)

Ние, жените имаме нужда и се чувстваме добре да пази достойнството и правата си, та донякъде разбирам Yarost, но от друга страна ми е малко трудно да си представя, че някой излиза от вкъщи и не казва къде отива, дали и кога ще се прибере, та вие живеете заедно и то не като съквартиранти, това е супер нормално...
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Alex_mor » 29 Сеп 2015, 14:50

А ако не живеете заедно трябва ли да се отчита за всяка крачка? :shock:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот black » 02 Фев 2016, 12:06

Мен ме дразни постоянното разкарване с колата - вземи ме, закарай ме там, изчакай ме там. Ами да си изкара книжка, бе!
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот qwerryyy » 02 Фев 2016, 13:14

black написа:Мен ме дразни постоянното разкарване с колата - вземи ме, закарай ме там, изчакай ме там. Ами да си изкара книжка, бе!

Хм, аз съм такава. Не съм чула оплаквания, все пак като си имаш жена ще се грижиш за нея, сякаш жената отказва нещо на мъжа, само че вие сте способни вечно да изкарвате жените лоши.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот fawla » 02 Фев 2016, 14:28

Оооооооооооооооооо, ама мъжете трябва да угаждат на жените си! Все пак ние правим всичко за вас, а и най-накрая сте неблагодарни и като трябва да ни разходите малко и се почва мрънкане, вечно така. А ако жената откаже нещо вие го правите на световен въпрос. :evil:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот roksana » 03 Фев 2016, 15:00

Вярно, че съм жена, но за мен най-дразнещи са клюкарките, които следят всяка твоя крачка.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта