Кои са най-дразнещите жени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Yarost » 26 Фев 2016, 21:25

Най-дразнещите жени са същите като най-дразнещите мъже.
Какво значение има полът?
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот pravilno » 29 Фев 2016, 11:57

Yarost написа:Най-дразнещите жени са същите като най-дразнещите мъже.
Какво значение има полът?


По принцип е така, но в някои случаи има значение :grin: . Представи си една кокона, която се цупи за щяло и не щяло, пък ако и е в ПМС, стой та гледай! :mrgreen:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Yarost » 29 Фев 2016, 13:25

А представи си същото поведение, но от мъж, които дори не може да се оправдае с ПМС :grin:
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Pipilota » 29 Фев 2016, 13:34

roksana написа:Вярно, че съм жена, но за мен най-дразнещи са клюкарките, които следят всяка твоя крачка.

О сред мъжете има доста такива, но явно е по-скоро до човека. За мен оправданията с МПС са много безсмислени, вярно е, че някои жени малко изперкват в този период, но да оправдаваш абсурдно и лошо държание с това е глупост. Може да си по-неадекватен или друго, но чак да те оправдаят едва ли не ако убиеш някой е смешно. :roll:
Мен ме дразни моят мъж понякога и мога да кажа, че е точно от най-дразнещите - супер антисоциален! Много трудно може да се заговори с някой непознат, да се срещнат, а си представете в една ситуация, в която се виждаме да речем на тренировката на децата с други родители - семейство, а той стои като пън, направо е отвратителен дразнител. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот iwoni » 01 Мар 2016, 13:13

Pipilota написа:
roksana написа:Вярно, че съм жена, но за мен най-дразнещи са клюкарките, които следят всяка твоя крачка.

О сред мъжете има доста такива, но явно е по-скоро до човека. За мен оправданията с МПС са много безсмислени, вярно е, че някои жени малко изперкват в този период, но да оправдаваш абсурдно и лошо държание с това е глупост. Може да си по-неадекватен или друго, но чак да те оправдаят едва ли не ако убиеш някой е смешно. :roll:
Мен ме дразни моят мъж понякога и мога да кажа, че е точно от най-дразнещите - супер антисоциален! Много трудно може да се заговори с някой непознат, да се срещнат, а си представете в една ситуация, в която се виждаме да речем на тренировката на децата с други родители - семейство, а той стои като пън, направо е отвратителен дразнител. :mrgreen:


Значи ти трябва да отсрамваш и заради двамата. :grin: Ако сте комбинация мълчаливко-неспираща да говори, може да се каже, че се допълвате идеално и дразненията би трябвало да са незначителни. :grin:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Mon_ton » 19 Апр 2016, 10:35

Ооо, ей такива мълчаливи винаги те карат да се чувстваш кофти. Не знам какво толкова има да се включат в разговора и малко да разчупят леда. :mad: Моят също не обича да говори снепознати, а е съвсем нормално да срещаме такива хора. Как се предполага, че ще си намерим нови приятели или познанства изобщо, ако той само мълчи?!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот klara » 19 Апр 2016, 11:01

Мълчаливите хора са особена порода :grin: . Не пред всеки се разкриват, трябва да е с нещо специален човека или да умее да ги предразположи, за да се отворят. Това, че мълчат, не означава, че няма какво да кажат, напротив. Те са по-наблюдателни и веднага те преценяват. Аз повече се дразня от всезнайковците и плямпалата, разбира се, има ги и при двата пола :mrgreen: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Yarost » 19 Апр 2016, 11:25

Да, има хора, които не се отварят от първия момент. Но после се оказват даже приказливи. Понякога е поради недобро самочувствие и имат нужда да "опипат терена", а друг път -просто характер.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Апр 2016, 13:27

klara написа:Мълчаливите хора са особена порода :grin: . Не пред всеки се разкриват, трябва да е с нещо специален човека или да умее да ги предразположи, за да се отворят. Това, че мълчат, не означава, че няма какво да кажат, напротив. Те са по-наблюдателни и веднага те преценяват. Аз повече се дразня от всезнайковците и плямпалата, разбира се, има ги и при двата пола :mrgreen: .

Ама пък са доста скучни хора. Да няма с кой буквално една приказка да си кажеш. Направо ми бъркат в здравето. Никой не е казал, че трябва да си разказваме личната история, ама да покажат поне присъствие, че са там. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот pavleta » 19 Апр 2016, 13:55

Значи трябва да съчувстваш много на Pipilota, горкичката се оплаква точно от такъв мъж :lol: ! За мен дразнещи са жените, които по сто часа се кипрят пред огледалото и какво правят, какво струват все не могат да се отлепят от него и карат другите да ги чакат. Знам, че навлизам в територията на мъжките оплаквания, но и аз се дразня на такива приятелки :mrgreen: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта