Кои са най-дразнещите жени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Yarost » 20 Апр 2016, 10:28

rabotnata pchela написа:
klara написа:Мълчаливите хора са особена порода :grin: . Не пред всеки се разкриват, трябва да е с нещо специален човека или да умее да ги предразположи, за да се отворят. Това, че мълчат, не означава, че няма какво да кажат, напротив. Те са по-наблюдателни и веднага те преценяват. Аз повече се дразня от всезнайковците и плямпалата, разбира се, има ги и при двата пола :mrgreen: .

Ама пък са доста скучни хора. Да няма с кой буквално една приказка да си кажеш. Направо ми бъркат в здравето. Никой не е казал, че трябва да си разказваме личната история, ама да покажат поне присъствие, че са там. :lol:

Не е задължително да са скучни. Важното е веднъж като се отприщят какво ще разкрият.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Lollipop » 20 Апр 2016, 10:49

Yarost написа:
rabotnata pchela написа:
klara написа:Мълчаливите хора са особена порода :grin: . Не пред всеки се разкриват, трябва да е с нещо специален човека или да умее да ги предразположи, за да се отворят. Това, че мълчат, не означава, че няма какво да кажат, напротив. Те са по-наблюдателни и веднага те преценяват. Аз повече се дразня от всезнайковците и плямпалата, разбира се, има ги и при двата пола :mrgreen: .

Ама пък са доста скучни хора. Да няма с кой буквално една приказка да си кажеш. Направо ми бъркат в здравето. Никой не е казал, че трябва да си разказваме личната история, ама да покажат поне присъствие, че са там. :lol:

Не е задължително да са скучни. Важното е веднъж като се отприщят какво ще разкрият.

Ако изобщо стане. :mrgreen: Много е неприятно, особено ако трябва да си постоянно с някой толкова мълчалив. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Yarost » 20 Апр 2016, 11:05

Нали правите разлика между мълчалив и теметут :)
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот fairy » 20 Апр 2016, 11:18

При темерутите няма спасение :lol: . Те са по-зле от мълчаливците, работата се усложнява и от лош нрав :wink: .
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Локумът » 20 Окт 2017, 09:57

Мен ме дразнят тея много лигавите,м ного добричките, които си говорят на миличка. :eek:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Ваня Стойчева » 20 Окт 2017, 11:31

Не могат жените да се слагат под общ знаменател, били грозни, били ревниви, кавгаджийки и т.н. Всички са различни, някои имат една особеност, други имат друга и т.н.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Mon_ton » 12 Апр 2018, 18:34

Ваня Стойчева написа:Не могат жените да се слагат под общ знаменател, били грозни, били ревниви, кавгаджийки и т.н. Всички са различни, някои имат една особеност, други имат друга и т.н.

Съ сисгурност, но има няои черти, които се забелязват и жените са отчайващо досадни благодарение на тях.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Maks » 19 Апр 2018, 16:56

Миризливи, лигави и с пискливи гласове и голямо самочувствие!
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Rali_hr » 25 Апр 2018, 14:42

Най-много се дразня от мъже, които имат кофти пиянство и пият. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Dipsy » 25 Апр 2018, 15:39

Аз не се дразня от хората по полов признак :wink: Всеки е някакъв, аз се дразня, когато някой ми се меси на мен и ми застава на пътя. Например диша ми от въздуха, опитва се да ми докопа гаджето, говори с висок и писклив глас, надува се за моя сметка и прочее тъпотии, които и двата пола притежават :ugeek:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта