Кои са най-дразнещите жени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот p.petrov » 01 Май 2018, 04:29

На първо място в моята класация за дразнещи жени са мъжкараните и селянките! :grin:
Не може жена да се носи като мъж и да говори на брат и да псува и да се прави на батка..
Второ място давам на селянките ( плюене, викане на обществени места, псуване и т.н ) .. Адски грозно ми е да видя жена да плюе, псува и да и липсва женското поведение.. :bouncymulticolor:
Сем. Петрови❤️
Всеки залез ни носи спокойствие, всеки изгрев ни носи надежда.
Аватар
p.petrov
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Май 2018, 03:40
Местоположение: Варна

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Мирослав Комшийски » 10 Май 2018, 17:11

Най-мноо ме дразнят мацета които се правят на недостъпни и се правят на дръж ми в шапката :banghead:
Ела на батя у креватя
Мирослав Комшийски
 
Мнения: 21
Регистриран на: 09 Мар 2018, 15:57

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Юни 2018, 18:56

Мирослав Комшийски написа:Най-мноо ме дразнят мацета които се правят на недостъпни и се правят на дръж ми в шапката :banghead:

Особено, ако всичко е само игра и всъщност са готови са и легнат с първия срещнат, но само на приказки го докарват на недостъпност...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Adore » 05 Юни 2018, 16:28

p.petrov написа:На първо място в моята класация за дразнещи жени са мъжкараните и селянките! :grin:
Не може жена да се носи като мъж и да говори на брат и да псува и да се прави на батка..
Второ място давам на селянките ( плюене, викане на обществени места, псуване и т.н ) .. Адски грозно ми е да видя жена да плюе, псува и да и липсва женското поведение.. :bouncymulticolor:


Значи това поведение те дразни само в жените? Ако си мъж и се държиш по този начин, това е напълно нормално и естествено поведение, така ли?

Ако си невъзпитан простак, си такъв независимо от пола!
Аватар
Adore
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Мар 2018, 15:51

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Юни 2018, 18:23

То хората все сме хора, което те дразни в жената то дразни и в мъжа..
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта