Кои са най-дразнещите жени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Memento » 21 Фев 2012, 11:37

Правя тема по подобие на тази в дамският форум. :D Интересно ми какво у жената дразни съвременният мъж. Прекомерният грим? Алчността? Може би посредствеността и ниската клутура? А защо не силното женско его и фикс идеята за независима и много по-силна от мъжа жена което е особено модерно в днешно време?
Коя е жената която може да ви извади извън релси? Коя жена не желаете до себе си?
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот ogi-smile » 21 Фев 2012, 12:29

Дразнят ме жените, които залитат в посока към:
Клюкарстване
Сърдене
Закъсняване
Мрънкане
Странните въпроси за бивши гаджета
Суетенето, красива ли съм...
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот marto » 13 Мар 2012, 17:08

ооо,те нещата които ме дразнят в жените са толкова много :lol: със сигурност не бих преглътнал безпричинната ревност - бившата ми приятелка чинно проверяваше мобилния ми телефон и ако попаднеше на непознат номер, започваше да звъни и да разпитва... Толкова пъти съм се червил,заради нея, че направо не ми се говори.Ама то това си е болестно състояние направо!Недай си боже да изляза с приятели - през 5 минути се звъни: Къде си?, С кого си?Не бих го допуснал втори път :idea:
Дразнят ме и жени,които са: нахални,елементарни,вечно мрънкащи и търсещи причина да се скарат с теб и такива, които не признават друго мнение, освен тяхното собствено :mrgreen: Стига ли толкова :lol:
marto
 
Мнения: 42
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:39

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот roxy » 29 Юли 2012, 18:29

Мърморещите жени са най-дразнещи :idea: И все пак зависи от мъжа, поне такива са моите наблюдения. Израснала съм в мъжка компания - брат, братовчеди и техни приятели... наслушала съм се на мъжки приказки. Като че ли това най-много ги отблъсква :roll: Някой постоянно да се цупи и да мърмори, а жените ги умеем тези неща до съвършенство :lol:
roxy
 
Мнения: 37
Регистриран на: 04 Юни 2012, 11:19

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Genoveva » 12 Авг 2012, 13:02

roxy написа:Мърморещите жени са най-дразнещи :idea: И все пак зависи от мъжа, поне такива са моите наблюдения. Израснала съм в мъжка компания - брат, братовчеди и техни приятели... наслушала съм се на мъжки приказки. Като че ли това най-много ги отблъсква :roll: Някой постоянно да се цупи и да мърмори, а жените ги умеем тези неща до съвършенство :lol:

Честно казано всички жени мърморят, дори аз съм една от тях. Аз лично се дразня от лигли, които само леко да ги заболи нещо и са в състояние целия свят да научи това. Да жените сме нежния пол, но не сме лигави имаме нужда понякога от ласки, но не прекалено.
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот borisov87 » 03 Яну 2013, 15:42

За мене най-дразнещите жени са тези който се правят на такива каквито са, най-важното е човек да бъде себе си, последно излизах с момиче което лека полека след няколк оседмици се оказа че не е самата себе си, смисъл тя е един характер и нрав а се опитва да се прави на съвсем различна, надявам се че го обясних до някъде и сте ме разбрали :)
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот deka_k » 18 Фев 2013, 19:19

Ха ха,мрънкащите естествено.Това е най-дразнещо и разбива връзката.
deka_k
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Фев 2013, 22:38

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот djudjanka » 20 Фев 2013, 12:55

Досадно е това с мрънкането, но кой не го прави дори мъжете мрънкат. Въпросът е всичко да е умерено и градивно. :P
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот Prolet8 » 23 Фев 2013, 22:21

Е, хайде де...понасяш ли една жена няма да й намираш косури! Трябва да се правят компромиси! ВИНАГИ!
Prolet8
 
Мнения: 112
Регистриран на: 22 Фев 2013, 21:31

Re: Кои са най-дразнещите жени?

Мнениеот qna toneva » 26 Фев 2013, 00:05

според някои мъже най-дразнещите жени са вечно недоволните от живота персони,желаещи да контролират всяка една мъжка постъпка-та дори и бръсненето,рязането на ноктите :roll: ,гледането на мачове,стоенето с дни пред компютъра :cry: и т.н
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта