Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот Таня » 06 Апр 2011, 18:20

И аз съм го ползвала Тривитаминола, и съм много доволна. Наистина има ефект и при мъжко оплешивяване. Може би всичко се дължи на витамините съдържащи се в него, но помага. :) Храни косата, прави я много здрава и гъста :)
Таня
 
Мнения: 21
Регистриран на: 06 Апр 2011, 13:01

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот southern_sun » 08 Апр 2011, 15:25

А как г ползвате бе хора, като маска за коса или като какво? Преди да се изкъпеш или след?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот Radost » 08 Апр 2011, 17:09

Ето в тази тема е дадена рецептата. :)
Аватар
Radost
 
Мнения: 124
Регистриран на: 30 Мар 2011, 09:31

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот georgia » 09 Апр 2011, 22:47

Привет и от мен!И аз имам сериозни проблеми с косопада откакто се помня, но до терапия с тривитаминол не съм стигала. Имам няколко приятелки, които са го ползвали и са много доволни. Аз лично мога да препоръчам маска с прясно изцеден лук или чесън. Правих си такива в продължение на 2 месеца (защото повече не издържах на миризмата) и сега получавам сгъстяване на косата. Говоря за равномерно поникване на нова коса, което забелязват и фризъорите. Може и да е естествен процес, незнам, а може и да е от маските. Ползвала съм и различни ампули и шампоани, но без резултат. Но все пак да кажа, че най-важно при всяко лечение е постоянството.
P.S. Да направя уточнението, че косопадът ми се засили много след раждането на сина ми. :)
Аватар
georgia
 
Мнения: 41
Регистриран на: 09 Апр 2011, 21:44

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот reni98 » 11 Апр 2011, 18:22

Здравейте, приятели!
Тривитаминол е ветеринарен препарат, съдържащ три мастноразтворими витамина-A,D и E.Намира приложение главно в профилактичните схеми за отглеждане на подрастващи домашни птици и при вътрешни заболявания на животните, свързани с недостиг на витамини.Действително,употребата му при хора не уврежда косъма и кожата,като не се взима под внимание неприятната му миризма.Увеличеният му прием напоследък,отдавам на няколоко обстоятелства:осезаемо намаления брой на животните,при които да се прилага,безнадежността на хората да намерят решение на косопада си след поредица, вече използвани хуманни препарати, суетата на човека, че не изглежда добре, дори при лека форма на алопеция,липсата на осведоменост, че косопадът е и наследственно обусловен.Но ако искате-опитайте, това не боли!Желая Ви успех!
reni98
 
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Апр 2011, 22:36

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот southern_sun » 13 Апр 2011, 14:50

Последно време забелязвам косата ми да оредява и да изтънява имах много гъста и лъскава коса, но вече не е като преди. Стои някак суха и се наелектризира лесно, дали този Тривитаминол ще върне предишния и блясък и здравина?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот southern_sun » 02 Май 2011, 11:24

Всички споделяте за тоя Тривитаминол, ама никой не пише как се прилага. Купих си го от ветеринарната аптека и се намазах, да наистина не мирише приятно, но се издържа. Оказа се, че не е само това трябва да го комбинирам с още продукти като маска за коса.
Та ето и моята маска, която си правя:
1с.л тривитаминол
1 с.л зехтин
една капачка коняк или ром
един жълтък
Разбиваш всичко и мажеш, стоиш колкото издържиш, аз издържах 4 -5 часа.
Ако някой има по интересна и изпитана рецепта да сподели!!!!!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот southern_sun » 09 Юни 2011, 10:50

Вече мога да споделя ефекта от използването на Тривитаминола - всяка седмица си правя маска с този препарат и наистина понамаля косопада ми, косата ми стана отново гъста и хубава.Може и да си внушавам, но определено има ефект!!!!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот Margo » 13 Юни 2011, 12:02

southernsun написа:Вече мога да споделя ефекта от използването на Тривитаминола - всяка седмица си правя маска с този препарат и наистина понамаля косопада ми, косата ми стана отново гъста и хубава.Може и да си внушавам, но определено има ефект!!!!

А по-бързо ли расте?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот blaze » 20 Ное 2018, 11:26

Аз съм си третирала косата с Тривитаминол и на фона на всички останали маски, това даде най-добър резултат. А и не е скъпо.
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron