Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот firewind » 26 Мар 2011, 12:39

Мъж съм и като всеки силно активен мъж ;) забелязвам, че косата ми започва да оредява. Знам, че ако е от тестостерона и общо взето неспасяемо, но ми прилича повече на сезонен косопад, защото косата ми пада някак равномерно :D Та, въпросът ми е, ползвал ли е някой Тривитаминол за подхранване на косата. Знам, че се използа за селскостопански животни по принцип, но съм чувал, че дава добри резултати при някои хора :D
firewind
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Мар 2011, 11:13

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот sarkis » 26 Мар 2011, 16:06

Много е странно, но и аз съм чувал за ефекта му при косопад. Имаше едно, което го хвалеха пък за разширени вени, забравих обаче името.
преди употреба прочетете листовката!
преди да закупите прочетете на http://www.framar.bg
sarkis
 
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Мар 2011, 17:46

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот belle_vie » 26 Мар 2011, 16:20

Привет, момчета! Аз съм пробвала Тривитаминола и не бих казала, че имаше голям ефект, но може би не бях достатъчно постоянна. Това не е нищо повече от няколко витамина накуп, но си мисля, че при по-сериозен косопад лечението трябва да е "вътрешно" и не става с мазила.
belle_vie
 
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2011, 11:18

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот FramarLekari » 29 Мар 2011, 19:34

Мога да препоръчам нещо наистина добро, щом става въпрос за по-сериозен косопад! Тривитаминол би могъл да допълни лечението. Ползвала съм го в маски за коса.
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот webfusion » 29 Мар 2011, 20:31

Да ви кажа чесно против косопада нищо според мен не помага, чичо ми от америка му пращаха една камара елачи една камара пари даде и си е ПЛЕШИВ и си е оставил от едната страна малко повече коса че като я залиже на една страна да мине на д темето и готово.
Извинявам се предварително за това което ще напиша.
webfusion
 
Мнения: 15
Регистриран на: 19 Мар 2011, 12:30

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот FramarMedia » 29 Мар 2011, 21:16

webfusion написа:една камара пари даде и си е ПЛЕШИВ и си е оставил от едната страна малко повече коса че като я залиже на една страна да мине на д темето и готово.

Добре де, но ако няма и от другата страна коса, какво правим :)
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот eli » 29 Мар 2011, 23:00

Незнам за косопад, ама едно лято се излагах на плажа да се мажа с него, за по-бърз тен. :D Няма много приятна миризма. Но това са витимани и със сигурност имат благоприятен ефект. така че давайте смело ;)
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот Ivaylo » 29 Мар 2011, 23:02

eli написа:Незнам за косопад, ама едно лято се излагах на плажа да се мажа с него, за по-бърз тен. :D Няма много приятна миризма. Но това са витимани и със сигурност имат благоприятен ефект. така че давайте смело ;)

Добре де, а животните, които са лишени от суета, те за какво го употребяват... :lol:
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот Radost » 30 Мар 2011, 15:12

Ivaylo написа:Добре де, а животните, които са лишени от суета, те за какво го употребяват... :lol:


За вълната си, естествено. :lol:

http://galabari.com/Trivitaminol-AD3E-100ml-p-209.html
Аватар
Radost
 
Мнения: 124
Регистриран на: 30 Мар 2011, 09:31

Re: Тривитаминол от ветеринарната аптека за косопад

Мнениеот Tarolita » 06 Апр 2011, 16:04

Овчото лекарство съм ползвала и аз. :D
Подейства ми много добре!
Само дето съм мързелива и не ми се занимава често, та предпочитам ампулите срещу косопад от аптеката...
Tarolita
 
Мнения: 9
Регистриран на: 06 Апр 2011, 14:49

Следваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron