Повръщане по време на бременност

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Повръщане по време на бременност

Мнениеот ivan.stoqnov » 23 Ное 2018, 16:58

Жена и ми тя много повръщаше като беше бременна, сега до кой месец вече не помня... В началото може да е било първите три да речем, знам само че беше всяка суртин.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Повръщане по време на бременност

Мнениеот Dalia » 23 Ное 2018, 17:38

Doktoricata написа:
Dalia написа:Когато бях бременна с първото си дете нямах никакви проблеми, но с втотрото не искам да си спомням. Повръщах от първия до последния ден. Само като ми замиришеше на готвена храна и започваше да ми се гади. Ужасно беше и нищо не ми помогна. 10 месеца всяка сутрин като отче наш си беше.

Е, то няма еднакви бременности. С толкова повръщане при теб стигна ли се до обезводняване на организма, защото това е основния проблем.
Не е шега да си бременна и внимателно избирайте лекаря, който да ви следи още отначало.

Не, не съм имала кой знае какви проблеми. Лекарят тогава ми каза, че прии някои жени се случват такива аномалии. Определено обаче изберете лекуващ лекар на който имате пълно доверие да следи вашата бременност.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Повръщане по време на бременност

Мнениеот Valya T » 16 Май 2019, 11:27

Ооо, до към 4-ия месец бях ни жива, ни умряла. Толкова повръщане, че мислех, че няма да издържа до раждането.
Valya T
 
Мнения: 49
Регистриран на: 20 Фев 2019, 11:54

Re: Повръщане по време на бременност

Мнениеот Doktoricata » 17 Май 2019, 14:38

Dalia написа:
Doktoricata написа:
Dalia написа:Когато бях бременна с първото си дете нямах никакви проблеми, но с втотрото не искам да си спомням. Повръщах от първия до последния ден. Само като ми замиришеше на готвена храна и започваше да ми се гади. Ужасно беше и нищо не ми помогна. 10 месеца всяка сутрин като отче наш си беше.

Е, то няма еднакви бременности. С толкова повръщане при теб стигна ли се до обезводняване на организма, защото това е основния проблем.
Не е шега да си бременна и внимателно избирайте лекаря, който да ви следи още отначало.

Не, не съм имала кой знае какви проблеми. Лекарят тогава ми каза, че прии някои жени се случват такива аномалии. Определено обаче изберете лекуващ лекар на който имате пълно доверие да следи вашата бременност.

Доколкото знам, може да бъде много опасно за майката, когато не спира да повръща. Понякога даже може да се наложи прекъсване на бременността.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Повръщане по време на бременност

Мнениеот m0n4eto » 20 Май 2019, 16:48

Doktoricata написа:Доколкото знам, може да бъде много опасно за майката, когато не спира да повръща. Понякога даже може да се наложи прекъсване на бременността.

Е, как заради едно повръщане ще махат бебето. Не ми се вярва майка да се съгласи?
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Предишна

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron