Мъжки хобита

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжки хобита

Мнениеот southern_sun » 08 Фев 2012, 17:03

Hristo написа:Мъжките хобита никак не са малко,даже смея да твърдя че са повече от женските.:)
Моите са доста така,че ще изброя само някои от тях.Ще започна с тенис на маса,волейбол,фитнес и риболов.Мисля да приключа с гребане с лъжица , две по сто със салата и мезе. :D :P

Да наистина съм съгласна с теб, че мъжете имате повече хобита от нас жените, но и ние не падаме по-ниско:харчене на пари, скандали без повод, плач без причина и все такива.Но не има и такива, които са така да се изразя - унисекс - злоупотреба с алкохол, джогинг по кръчмите...
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Мъжки хобита

Мнениеот Forman » 09 Фев 2012, 11:37

FramarMedia написа:Риболов е най-доброто и желязно мъжко прикритие за извършване на грехоподобни действия с индивиди от другия пол...:)

Може би за теб това не е съвсем хоби по скоро е начин за оправдание пред съпругата. А когато не донесеш риба какво е оправданието ти? За мен риболова не е само хоби, а начин да остана сам със себе си, това е върховно удоволствие и наистина ме избавя от стреса. Най-хубавото от всичко е, че съпругата ми също споделя това мое хоби и лятото прекарваме дълго време по язовирите и реките. Събираме се голяма компания и прекарваме чудесно уикендите.
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Мъжки хобита

Мнениеот krasko » 16 Мар 2012, 10:24

Като чета коментарите май всички хобита са свързани с жените :lol:
Аз обичам да спортувам за удоволствие - това е моето хоби. Играя футбол и тенис, когато имам време. Риболова също го тача, но с мъжка дружина, защото жените все мрънкат за нещо - студено им било, имало комари... Веднъж сгреших и взех жена си, но повече няма да се повтори :mrgreen:
krasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:21

Re: Мъжки хобита

Мнениеот borisov87 » 03 Яну 2013, 15:58

Обичам да излизам с приятели на кръчма или дискотека, да гледам филми, да шофирам, да излизам с готини момичета ;D
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

Re: Мъжки хобита

Мнениеот boncho green » 25 Сеп 2013, 15:47

Направо ме е срам да си призная, че обичам да чета книги :D Май вече хич не е модерно, а?
Другото ми хоби е слушането на музика, но не каква да е музика, а качествена. Под качествена разбирайте оригинални дискове на мои любими групи и изпълнители... Освен това наскоро се зарибих по стрийтфитнеса и ви го препоръчвам горещо! Благодарение на него, съчетавам излизането на въздух с поддържането на добра физическа форма! Има един недостатък - не е подходящ за студените месеци. Тогава просто се връщам към класическата фитнес зала.
boncho green
 
Мнения: 67
Регистриран на: 09 Май 2012, 17:24

Re: Мъжки хобита

Мнениеот Mon_ton » 25 Ное 2014, 16:48

borisov87 написа:Обичам да излизам с приятели на кръчма или дискотека, да гледам филми, да шофирам, да излизам с готини момичета ;D


Ей това е класика направо :))) Повечето мъже май си падат главно по това, а? :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мъжки хобита

Мнениеот silver933 » 26 Ное 2014, 12:56

krasko написа:Като чета коментарите май всички хобита са свързани с жените :lol:
Аз обичам да спортувам за удоволствие - това е моето хоби. Играя футбол и тенис, когато имам време. Риболова също го тача, но с мъжка дружина, защото жените все мрънкат за нещо - студено им било, имало комари... Веднъж сгреших и взех жена си, но повече няма да се повтори :mrgreen:

Как с жена на такова място, абсурд просто! Или още не се е родила жената, която може да изживее риболова с кеф или я има някъде недостижима :mrgreen: Аз също обичам да ходя за риба, ама после пускам рибите :lol: :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мъжки хобита

Мнениеот Pipilota » 26 Ное 2014, 16:18

Не е лошо всеки да си има занимания ;)) Моят мъж обича да играе на разни игри - не го съдя, нито му преча ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мъжки хобита

Мнениеот Rali_hr » 08 Дек 2014, 14:28

Моят мъж не бих казала, че има особени хобита, много обича да решава кръстословици, по такъв начин разтоварва, но не си мислете, че това му отнема 1 час на ден, може да решава и 12 часа :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъжки хобита

Мнениеот Elica » 02 Апр 2015, 16:34

Много ще ми е тъпо, ако мъжът ми има някакво хоби, което ме изключва, и д аречем да ходи на риба с приятелите, а аз да трябва да стоя вкъщи сама! Е това няма как да стане!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта