Мъжки хобита

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжки хобита

Мнениеот Andrey » 22 Юли 2015, 12:40

Elica написа:Много ще ми е тъпо, ако мъжът ми има някакво хоби, което ме изключва, и д аречем да ходи на риба с приятелите, а аз да трябва да стоя вкъщи сама! Е това няма как да стане!

Няма как да няма такова хоби, което да си върши сам, той иначе ще е някакво мамино синче, което не може да се завърже бзе да го държат за ръката.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъжки хобита

Мнениеот silver933 » 15 Авг 2016, 16:12

МИ аз не виждам нищо лошо мъжът или жената да си има хоби, каквото и да е. Стига да има време за него, а ако и двамата имат такова, то по едно и също време могат да се отдават на това, което ги кефи. ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мъжки хобита

Мнениеот qwerryyy » 16 Авг 2016, 11:33

silver933 написа:МИ аз не виждам нищо лошо мъжът или жената да си има хоби, каквото и да е. Стига да има време за него, а ако и двамата имат такова, то по едно и също време могат да се отдават на това, което ги кефи. ;)

Аз си мисля, че ако хобито е едно - секс, то и двамата ще са доволни. Неприятно е, когато мъжът има хобита, а жената в същот време няма време за своите, само защото трябва да се погрижи за дома и всички, които живеят там и имат разнообразни искания.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Търся съвети за нов хоби!

Мнениеот Blagoy » 06 Мар 2024, 16:52

Здрасти, хора! Искам да разнообразя свободното си време и търся идеи за ново хоби, което може да практикувам у дома. Имате ли предложения? Ще се радвам на всякакви идеи, особено ако са нещо, което може да се споделя и в Twitter. Мерси предварително!
Blagoy
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Мар 2024, 10:38

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта