Малките гафове, които развалят визията ни

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Малките гафове, които развалят визията ни

Мнениеот Stark » 19 Апр 2017, 14:54

Кожата и състоянието й не е гаф, който може да бъде изтрит с кърпичката за грим. Гафовете най-вече са в прекаляването със спирала, с прекаляването с червилото. Някои жени не се съобразяват изобщо какъв грим и какво червило най-вече им отиват и се намазват с каквото намерят. Тъмна кожа с ярко червило е..... :thumbdown:
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Малките гафове, които развалят визията ни

Мнениеот krasi_more » 19 Апр 2017, 15:57

Наистина кожата не влиза в гафовете,които сами си причиняваме, не всеки е орисан с прекрасна кожа. на мен не ми харесва, когато жената е прекалила с оформянето на веждите си, сега е модерно веждите да са много близко една до друга, огромни и оформени с остри ръбове. Това е много грозно за мен.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Малките гафове, които развалят визията ни

Мнениеот kikimoraa » 21 Апр 2017, 13:01

Прекаляването с фон дьо тена е нещо,което прави голямо впечатление. За мен той трябва да е незабележим, а не да подчертава и да се вижда. Ако имате дерматологични проблеми, по-добре да се справяте с тях, отколкото да се замазват под козметични продукти.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Малките гафове, които развалят визията ни

Мнениеот Yunona » 21 Апр 2017, 13:56

krasi_more написа:Наистина кожата не влиза в гафовете,които сами си причиняваме, не всеки е орисан с прекрасна кожа. на мен не ми харесва, когато жената е прекалила с оформянето на веждите си, сега е модерно веждите да са много близко една до друга, огромни и оформени с остри ръбове. Това е много грозно за мен.


:+1:
Смешно е как нещо, замислено като ефект, е всъщност дефект и... гаф :)
Разбрах, че тази мода вече отминава, но по стара традиция тук ще се задържи още доста време.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Малките гафове, които развалят визията ни

Мнениеот Snejna » 21 Апр 2017, 14:16

При нас акцентът върху веждите винаги го е имал. Може би от фолк певиците, те най-напред си оскубаха веждите, после създадоха една огромна извивка, след това дойдоха на мода на дебелите вежди. Няма нищо по-красиво от естествено оформени вежди. Честно ви казвам, не знам как се правят такива вежди ! Аз не бих могла да си направя :shock:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Малките гафове, които развалят визията ни

Мнениеот Malina » 21 Апр 2017, 15:43

На мен ми харесва, когато веждите са подчертани, но не и когато са главен акцент в лицето. Аз използвам ежедневно молив за вежди, но го нанасям съвсем леко, защото веждите ми са светли и не стои добре, цветът е светло кафяв, имам и гребенче към самия молив.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Малките гафове, които развалят визията ни

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Май 2017, 10:33

Malina написа:На мен ми харесва, когато веждите са подчертани, но не и когато са главен акцент в лицето. Аз използвам ежедневно молив за вежди, но го нанасям съвсем леко, защото веждите ми са светли и не стои добре, цветът е светло кафяв, имам и гребенче към самия молив.

Според мен веждите не трябва да се променят много, трябва да се държи и да се следва това, което имат като форма. И ако са много светли да се подчертаят с подходящ молив и то толкова, че да изглежда нормално и приемливо. Без да става гротеска...
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта