Какъв лосион за лице използвате?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Юни 2016, 15:58

И аз си взех крем за лице на Нивея, преди ползвах какво ли не, та маски си правих и още куп неща, използвах различна козметика, но все ми дърпаше на лицето, особено както казахте след къпане най-вече. А и иначе се лющеше постоянно и изглеждах като змия. Сега бива. Използвам го 3-4 пъти седмично.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот mamina » 22 Юни 2016, 09:45

Има и доста български лосиони, които не са по-зле от чуждите. Аз предпочитам тях, по-евтини са и вършат същата работа. Дева имат доста разнообразие като продукти.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот m0n4eto » 28 Юни 2016, 10:13

micky написа:Аз също имам подобен проблем, моите пори се запушват бързо и кожата ми около и на носа се залющва. И ако сложа и фон дьо тен гледката става поразителна...


запушени пори не е добре да се допускат, с времето влошават драстично състоянието на кожата. ако трябва прави пилинги и такива неща, ама не го подценявай
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот pepimili » 13 Сеп 2016, 09:59

Аз използвам продуктите за лице на Mixa и съм много доволна. Имам много чувствителна кожа не получавам раздразнения от Mixa!
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот Кат » 04 Фев 2019, 13:41

На Лореал мицеларната вода. Много добре почиства.
Кат
 
Мнения: 55
Регистриран на: 04 Фев 2019, 11:54

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот violeta_tsvetanova » 04 Фев 2019, 15:57

Аз по принцип имам смесен тип кожа - Т-зоната ми се омазнява бързо, докато кожата на бузите ми е по-скоро суха. Използвам ексфолиращ пилинг за лице на yves rocher по два-три пъти на седмица и съм доволна. След като си взема душ, обикновено си слагам крем за лице с розова вода (хидратиращ, не омазняващ). Когато съм на кеф и най-важното имам време, си слагам по една маска на avon с чаено дърво и краставица.
violeta_tsvetanova
 
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Мар 2018, 12:48

Предишна

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта