Акай бери - плодът на живота!

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Акай бери - плодът на живота!

Мнениеот eleonora » 09 Апр 2012, 12:25

Забелязвам, че все повече козметични продукти със съдържание на акай бери се предлагат на пазара. Има такъв балсам за устни на Нивеа, лосион за тяло на Фа и още много други. Явно това наистина продава :roll: За акай бери знам че е силен антиоксидант, тъй като се бори със свободните радикали в организма и ги отстранява. Дори бях видяла някакви дъвчащи бонбони, които действат пречистващо на организма и подобряват метаболизма.
Щом Опра Уимфри е обявила плода от Акай бери за „своя пречистваща и супер енергийна храна” и всички звезди в Холивуд са полудели по него, ефектът от неговия прием ще е наистина много добър.
eleonora
 
Мнения: 66
Регистриран на: 28 Мар 2012, 10:04

Re: Акай бери - плодът на живота!

Мнениеот mecana » 21 Апр 2012, 14:23

Трябва да ви кажа, че пия капсули с акай бери, тъй като след бременността заковах на едни килограми и край :? Наистина подтиска апетита и изчиства тялото, защото още първата седмица свалих 2.5 кг :shock: При мен определено дава желания резултат :) Това, което е по-неприятно като усещане е, че постоянно ми се пие вода, но и на упътването пише, че докато пиеш капсулите с акай бери, трябва да приемаш по-голямо количество вода. Може би и това има пръст в свалянето на килограми. Като си изпия опаковката, ще пиша колко точно килограма съм свалила, макар че при всеки ще е различно предполагам.
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Акай бери - плодът на живота!

Мнениеот nikita » 07 Май 2012, 10:51

Не съм привърженик на хранителните добавки за отслабване. Не знам защо, но им нямам вяра :idea: По-добре да си направя пречистваща диета, отколкото да пия хапове и да очаквам да свалям кила. То сега и да искам няма как да стане, защото кърмя и не се ограничавам от нищо, изключая бобови храни, лютиво, газирано, кофеинови напитки, шоколад, цитруси и т.н. Май се ограничавам от много неща в крайна сметка :lol: Имах предвид, че се храня пълноценно, а не гладувам като една комшийка, която роди преди месец и сега кара само на компоти :mrgreen:
Като отбия бебо, тогава ще му мисля, но като цяло не съм качила извънредно много килограми през бременността и мисля, че бързо ще се справя с тях без да прибягвам до приемането на разни хапчета и всякакви от сорта ;)
nikita
 
Мнения: 66
Регистриран на: 30 Мар 2012, 16:46

Re: Акай бери - плодът на живота!

Мнениеот desislava61 » 26 Юни 2012, 14:10

Започнах да пия АМЕРИТЕК АВ ЕКСТРИЙМ КАПС 1000МГ но една приятелка ми каза че не може да се комбинира с противозачатъчни има ли нещо вярно?Ако някои знае да пише.
desislava61
 
Мнения: 5
Регистриран на: 26 Юни 2012, 12:33

Re: Акай бери - плодът на живота!

Мнениеот mecana » 26 Юни 2012, 14:39

desislava61 написа:Започнах да пия АМЕРИТЕК АВ ЕКСТРИЙМ КАПС 1000МГ но една приятелка ми каза че не може да се комбинира с противозачатъчни има ли нещо вярно?Ако някои знае да пише.

Деси, от личен опит мога да споделя, че капсулите с Акай бери са наистина страхотни и дават резултат. Лично аз свалих 15 килограма, които по време на бременността качих в излишък :D Що се отнася до съчетаването им с лекарства, най-добре се консултирай с лекаря, който ти ги е предписал. Америтек АВ е изцяло натурален продукт и не би трябвало да има проблем, но все пак се консултирай, че да не стане някоя беля.
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Акай бери - плодът на живота!

Мнениеот desislava61 » 26 Юни 2012, 15:57

Благодаря ти ще се консултирам. За колко време ги свали тези килограми и всеки ден ли действат така разхлабително?
desislava61
 
Мнения: 5
Регистриран на: 26 Юни 2012, 12:33

Re: Акай бери - плодът на живота!

Мнениеот mecana » 27 Юни 2012, 09:22

Пих ги горе долу два месеца и половина, но в същото време спазвах и 90-дневната диета. Да ти кажа и досега продължавам да хапвам само плодове до обяд и се чувствам много добре :) Хубаво е да се съчетае приема на Америтек АВ с диета или спорт, защото по-този начин мазнините се изгарят много по-активно. При мен не е имало разхлабителен ефект, но си ходих редовно до тоалетната :mrgreen: И пиех много вода, просто ми се пиеше, не че съм се насилвала.
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Акай бери - плодът на живота!

Мнениеот desislava61 » 28 Юни 2012, 14:43

Аз не спазвам диета но гледам да ям плодове и заленчуци.Ходя на фитнес три пъти в седмицата.За три седници съм свалила 3 кг. :D
desislava61
 
Мнения: 5
Регистриран на: 26 Юни 2012, 12:33

Re: Акай бери - плодът на живота!

Мнениеот Anna212 » 19 Юни 2013, 10:29

Акай бери - acaiberry900.bg От две седмици пия тези хапчета и за сега съм свалила 6 кг.
Anna212
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Юни 2013, 10:27

Re: Акай бери - плодът на живота!

Мнениеот Radoslav88 » 27 Юли 2013, 11:27

Преди да си купувате акай бери, гледайте фирмата да е с GMP сертификат иначе няма гаранция, че получавате наистина качествен акай. За момента се сещам за 2 марки, които са с такъв сертификат и се продават по магазините в България - NOW FOODS, Haya Labs.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта