Пигментация по кожата на лицето

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Пигментация по кожата на лицето

Мнениеот beautymaniac » 07 Ное 2012, 14:55

Аз си реших проблема с този серум на Д-р Брандт Dark Spots No More Serum. От доста време имах петна по лицето, но това лято се увеличиха. Дерматолог ми препоръча този серум и определено при мен има резултат :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Пигментация по кожата на лицето

Мнениеот S_Milenska » 18 Ное 2014, 17:26

beautymaniac написа:Аз си реших проблема с този серум на Д-р Брандт Dark Spots No More Serum. От доста време имах петна по лицето, но това лято се увеличиха. Дерматолог ми препоръча този серум и определено при мен има резултат :D

Имам лунички,които много мразя, за другите са интересни и хубави,но за мен положението не е такова и се чудих какво да си взема да пробвам, ще взема този крем,дано да има резултат.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Пигментация по кожата на лицето

Мнениеот belleville » 15 Сеп 2016, 15:50

Аз съм доволна от продуктите на Авен. Не само от тези за петна, но и други видове.
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Пигментация по кожата на лицето

Мнениеот rose_92 » 20 Ное 2016, 22:57

Домашна маска за лице с разбит белтък на яйце и няколко капки лимонов сок - изсветлява петната и кожата. :) Нанася се с памук, стои 15-20 минути, докато изсъхне. След това може да се нанесе още веднъж или направо си измивате лицето. За кремовете не мога да дам мнение, но Авен и Биодерма са си медицинска козметика, така че предполагам, че продуктите им са добри.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Пигментация по кожата на лицето

Мнениеот analizatorka » 21 Ное 2016, 13:21

На мен от слънцето или от завехнали вече пъпки ми остават петна и ще пробвам маската с белтъка и лимоновия сок. Дано наистина има резултат, че не искам да се гледам такава.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Пигментация по кожата на лицето

Мнениеот rose_92 » 21 Ное 2016, 14:08

analizatorka написа:На мен от слънцето или от завехнали вече пъпки ми остават петна и ще пробвам маската с белтъка и лимоновия сок. Дано наистина има резултат, че не искам да се гледам такава.


За петна от стари пъпки препоръчвам с две ръце крема на Aven - Triacneal. Нанася се вечер, защото ако се излагаш веднага след това на слънце, може да се появят петна. На мен ми изчисти всички петна от стари пъпки, които стояха повече от половин година. И освен това до някаква степен предотвратява появата на нови пъпки - аз като го ползвам са ми по-малко ама спра ли - пак пъпчасвам много. Само лятото поразреждам употребата му или просто си слагам слънцезащитен крем за по-сигурно.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Пигментация по кожата на лицето

Мнениеот annydance » 22 Ное 2016, 16:48

Алое вера във всякакъв вид също помага при пигментация на кожата. Аз го използвам често и обилно :grin: .
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Пигментация по кожата на лицето

Мнениеот velvet_81 » 26 Окт 2018, 09:51

Аз се научих да си харесвам луничките. Като тийнейджър наистина исках да се отърва от тях, но в един момент осъзнах че това съм си аз :)
Е, лятото стават по-тъмни и големи, което вече не ме радва особено. Затова задължително ползвам слънцезащитни продукти, но избелващи кремове не съм.
Ще взема да проверя този серум Dark Spots No More Serum.
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Пигментация по кожата на лицето

Мнениеот Ива Тодорова » 26 Окт 2018, 11:01

Аз съм изключително доволна от крема на Ла Рош. Скъпичък е, но си струва!
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Пигментация по кожата на лицето

Мнениеот viviann » 29 Окт 2018, 12:46

Ако не са много големи и тъмни, пробвайте със сок от магданоз. Чувала съм че много помага. Дори и да не ги заличи съвсем, поне е евтин и здравословен начин да опитате :cool:
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта