Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот dimitrova_70007 » 13 Мар 2012, 13:34

Добрата душа не изключва дебелия портфейл и обратното (колкото и рядко срещана да е тази комбинация). За мен е приемливо преди всичко да е добър човекът, а ако е и изобретателен, предприемчив, упорит, то няма да остане с празен портфейл.
Не може да се говори за мъжете като цяло или жените като цяло. Изграждането на ценностната система става с годините. Рано или късно момичетата, които търсят дебел портфейл го намират. Едва тогава могат да се убедят сами, че това не е най-важното.
dimitrova_70007
 
Мнения: 62
Регистриран на: 06 Яну 2012, 11:14

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот sisoni_ » 13 Мар 2012, 14:01

За жалост на днешно време на повечето жени зениците са и с форма на доларчета,първо това ги интересуват как са материално осигурени и после всичко останало,болшинството вече се изврати и любовта я оставят на заден план......
sisoni_
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Мар 2012, 13:51

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот the princess » 13 Мар 2012, 17:12

sisoni_ написа:За жалост на днешно време на повечето жени зениците са и с форма на доларчета,първо това ги интересуват как са материално осигурени и после всичко останало,болшинството вече се изврати и любовта я оставят на заден план......

Е искам да попитам всички тези жени, чиито зеници са с форма на доларчета както се изказа "sisoni_" - ако мъжа ви ви бие по три пъти на ден и после в знак на помирение ви подари златна гривна ще му простите ли? Ако вие не сте просто негова жена, а даденост и ви излага пред всички, по улиците, в магазина, пред приятелите ви, унижава ви, удря ви, не ви дава възможност да се изкажете, не ви зачита за човешко същество, но единствената ви роля е да сте хубава и да стоите до него като украса, бихте ли били доволни от такъв живот.Кукла в маркови дрехи, парфюми, очила, обувки и аксесоари, без собствено мнение, това ли е живота, заради който мечтаят тези момичета?
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот nadya » 14 Мар 2012, 12:02

the princess написа:Е искам да попитам всички тези жени, чиито зеници са с форма на доларчета както се изказа "sisoni_" - ако мъжа ви ви бие по три пъти на ден и после в знак на помирение ви подари златна гривна ще му простите ли? Ако вие не сте просто негова жена, а даденост и ви излага пред всички, по улиците, в магазина, пред приятелите ви, унижава ви, удря ви, не ви дава възможност да се изкажете, не ви зачита за човешко същество, но единствената ви роля е да сте хубава и да стоите до него като украса, бихте ли били доволни от такъв живот.Кукла в маркови дрехи, парфюми, очила, обувки и аксесоари, без собствено мнение, това ли е живота, заради който мечтаят тези момичета?

Изпитвам съжаление към тези момичета и жени! Вярно е, че без пари не се живее, но това ли е най-важното? Не разбирам защо се унижават и позволяват да се държат с тях като с... парцали! За мен те са неодушевени предмети, с които богатите чичковци задоволяват своите прищевки и които рано или късно ще бъдат заменени от по-нова и лъскава кукла.
nadya
 
Мнения: 53
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:10

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот tweety » 14 Мар 2012, 12:27

Смея да твърдя, че никога не съм допускала да ме купи някой, не мога да си представя да чакам някой да ми дава пари, а аз само да красивея до него. Еманципирана жена съм, имала съм много връзки, но никога не е било по сметка. Аз също не
разбирам тези момичета. Познавам такива за съжаление, които от малки си търсят "банкомати" това според мен потъпкване за себеоценката си и самочувствието. На скоро една позната ми сподели, че няма нищо против да си стои у дома и мъжът и да я отглежда. Е аз не мога!
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот shushito » 14 Мар 2012, 16:17

Няма нищо лошо в това да сме финансово осигурени, но не и с цената на унижението и тормоза. Тук, обаче идва и другия въпрос... Кои мъже си служат с дебелите портфейли, за да задържат жена до себе си - КОМПЛЕКСАРИТЕ и тези, които нищо друго не могат да предложат. Лошото отношение на жената до теб е лошо отношение и към теб самия! Не уважавам мъже, които си позволяват да посегнат на жена :evil: Това не е мъжка постъпка за мен, а точно обратното - реакция на страхливо, комплексирано човече :evil: Не разбирам и жените, които търпят подобно поведение. От къде на къде ще си стоя вкъщи и ще разчитам на някой да ми дава джобни, при добро желание от негона страна! НЕ БЛАГОДАРЯ! Предпочитам да работя и да си изкарвам парите, отколкото да завися от този с дебелия портфейл!
shushito
 
Мнения: 59
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:30

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот teddy » 15 Мар 2012, 10:19

За мен никога не е било от значение финансовото състояние на мъжа до мен, но не бих съжителствала с мъж, който ще чака аз да го издържам - знам за много такива примери. Мъжа трябва си е мъж и да тежи на мястото си, да може да се грижи за семейството си, като в никакъв случай не казвам, че жаната също няма да го прави.
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот Gramatikova » 15 Мар 2012, 11:18

Една вече доста банална тема. Как можем да очакваме, че жените няма да искат дебел портфейл проблема може би е и в това, че мъжете започнаха да изчезват. Колкото и смешно да Ви се струва като четете това за жалост е истина. Истинския мъж за мен е така наречения "ИСТИНСКИ МЪЖКАР" е не мога да го видя в момчетата с впити панталони и повече фризури от мен по центъра на Стара Загора.
Gramatikova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Мар 2012, 10:54

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот Forman » 15 Мар 2012, 11:37

Хайде и аз като мъж да се изкажа :) знаете приоритет на мъжа е да изкарва пари, да храни семейството. Ролята на жената е да върти домакинството и да отглежда децата( в случая говорим когато има семейство) Един мъж трябва да обича и уважава жената до себе си, да я дарява с любов и ласки тъй като тя е майката на децата му (примерно) или жената, с която споделя дома. Не казвам, че най-важното в този живот са парите, но колкото повече, толкова повече. Обичам да правя подаръци на жената до себе си, като израз на обичта и уважението си към нея. Не разбирам мъжете, които посягат да ударят жена, това са слаби, комплексирани мъже. Защо не отидат да ударят някой мъж, защото мъжа ще им се противопостави, а жената е слаба и не може. Един мъж трябва преди всичко да притежава добра душа, а ако има и дебел портфейл - какво по-хубаво от това?
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот Адел » 15 Мар 2012, 16:54

Парите определят всичко в този живот дори и любовта. Искам да отбележа само, че и те като всичко друго са изключително променлива величина. Днес ги има - утре вече не. Така че ако една дама иска да има наистина сериозна връзка трябва да се довери на сърцето си. Сигурно звучи банално и клиширано, но е така... :)
Аватар
Адел
 
Мнения: 25
Регистриран на: 22 Яну 2012, 14:16

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron