Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот delinda » 19 Май 2012, 14:54

Konstantin написа:Хахаха, добра душа, естествено, хахаха, ама съм пристрастен, портфейла си не го давам на никого! :lol:

Искам да ти кажа, че колкото и да ти е голям портфейла, ако нямаш качества, с които да привлечеш една жена просто...е все тая :roll: Освен това мисля, че никоя жена, която наистина те цени не би поискала да ти вземе портфейла! :lol: :lol: :lol:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот roxy » 07 Юни 2012, 11:09

tweety написа:
Konstantin написа:Хахаха, добра душа, естествено, хахаха, ама съм пристрастен, портфейла си не го давам на никого! :lol:

ти си типичен мъж, любов,любов ама без пари нищо не става.

А как ти звучи варианта - Пари, Пари, ама любов няма... На мен лично никак не ми харесва, защото с пари можеш да си купиш всичко, но не и любов, и здраве, а това са двете най-важни неща в живота.
Естествено, че ще е най-добре мъжът да притежава всички необходими качества като такъв и да е съумял да постигне нещо в живота си, да е независим, но не размера на порфейла е от първостепенно значение. По-важното е, какъв човек стои до мен.
roxy
 
Мнения: 37
Регистриран на: 04 Юни 2012, 11:19

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот boncho green » 07 Юни 2012, 15:47

Брей, доволен съм от написаното... Браво, момичета! Радвам се, че има все още такива, които мислят така. Жалко, че в обществото и "елита ни" по скоро тежест имат гръдните обиколки - гръдната обиколка на жената и "гръдната обиколка" на мъжкия портфейл :lol:
boncho green
 
Мнения: 67
Регистриран на: 09 Май 2012, 17:24

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот Pipilota » 18 Ное 2014, 10:35

Историята с дебелия портфейл ми звучи малко като "Бий ме- обичам тъ".. Все едно си съгласна да се примириш с всичко в името на лукса. По такъв начин не си струва да си загубим душите,разбира се,че е по-добре беден,но с добро сърце, да ти е приятно да се прибираш в дома си,отколкото да е някакъв богаташ,който не можеш да понасяш.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот Тъжна Луна » 16 Апр 2018, 16:13

И двете, дедо попе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: И парите са важни, и душата и тя. Най-добре каквото ни е на сърце това да е. :cool:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот radipetrova » 16 Апр 2018, 16:15

Не мога да разбера момичета, за които „богат грозен няма“. Толкова ли нямат някакво самоуважение, за да легнат с дядо си за пари…
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот Malina » 16 Апр 2018, 16:37

radipetrova написа:Не мога да разбера момичета, за които „богат грозен няма“. Толкова ли нямат някакво самоуважение, за да легнат с дядо си за пари…

Онзи ден в една дискотека, едно младо хубаво нежно момиче се прегръщаше с един на видима възраст около 40-те, огромен и мазен.. толкова грозно ми стана!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот Frac » 16 Апр 2018, 17:16

Не може ли златната среда :grin: ? Нещо балансирано или няма вече такива екземпляри?
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот mix_twix » 17 Апр 2018, 09:15

Frac написа:Не може ли златната среда :grin: ? Нещо балансирано или няма вече такива екземпляри?

Естествено, че има, въвпросът обаче май е друг.. :D ти кое би избрала, ако не съществува златна среда/ :grin:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот ракун » 17 Апр 2018, 11:13

Понякога не търсенето определя предлагането,а обратното.
Почти няма мъже, които да предлагат първо ролята си в семейна единица на евентуалните партньорки и едва в последствие идеята за облаги- следователно жените се съобразяват и преживяват някак на хартиики , вместо на силно рамо.
Аватар
ракун
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Сеп 2017, 11:05

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта