Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот Pipilota » 17 Апр 2018, 15:09

Ами да ви каза аз предпочитам и двете, знам какво е да нямаш, приятелите ти да пътуват по чужбина, а ти да се чудиш как да изкараш месеца. Обаче не съм си намерила такъв мъж, пък като ги гледам около мен са заобиколени от такива преживявания, благодарение на съпрузите. :mrgreen:
Ако днес трябваше да гледам за мъж, щях да се оглеждам по-внимателно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот Frac » 18 Апр 2018, 17:21

Така поставен въпросът означава ли, че мъжът с дебел портфейл ще има кофти душа или характер?
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот radipetrova » 20 Апр 2018, 13:32

Не е задължително, но в родината ни, за да натрупаш дебел портфейл трябва да си доста безскрупулен. Човек, който се е сблъскал с бизнес климата в България и е успял, много рядко може да има чиста съвест и добра душа. Това не обхваща всички успели хора, но да кажем, че повечето…
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот Frac » 20 Апр 2018, 16:51

Ааа не, тук не става въпрос за България, а по принцип. Аз познавам мъже с дебели портфейли, които не са българи и са добре възпитани, така казано добри. Е, разбира се говорим за единици.
Имах предвид, че ако един мъж е богат, означала ли, че ще е задължително гадняр. Определение към мъжа има само във втората част на въпроса. Защото, ако няма такова, си заплювам първия :grin: иначе ще си помисля :smile:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот Локумът » 23 Апр 2018, 12:39

Аз пък познавам доста успели мъже, които не са гадняри, е не ги знам как са в личните им отношения, но по държание, много са морални, имат добри семейства, жените им са щастливи, спокойни и т.н. все неща, които издават, че всички в семейството са окей.
един вид такива побойници и батки са някои мутри, които си мислят, че все още живеят в 90-те години.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот sad » 23 Апр 2018, 16:33

Начи, като се почне....
А знаете ли колко е гадно, когато се чувстваш ужасно, че печелиш по-малко от него и те е срамд а си кажеш, щото е свестен!?
А???!
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Апр 2018, 16:34

sad написа:Начи, като се почне....
А знаете ли колко е гадно, когато се чувстваш ужасно, че печелиш по-малко от него и те е срамд а си кажеш, щото е свестен!?
А???!

Нормално е в наши дни жените да печелят по-малко от мъжете и никой не го прави на въпрос, най-често проблемите ни са в нашите собствени глави. Когато си с някой семейство, какво значение има кой носи по-големия дял, след като даваш всичко от себе си?! :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот sad » 23 Апр 2018, 16:36

rabotnata pchela написа:
sad написа:Начи, като се почне....
А знаете ли колко е гадно, когато се чувстваш ужасно, че печелиш по-малко от него и те е срамд а си кажеш, щото е свестен!?
А???!

Нормално е в наши дни жените да печелят по-малко от мъжете и никой не го прави на въпрос, най-често проблемите ни са в нашите собствени глави. Когато си с някой семейство, какво значение има кой носи по-големия дял, след като даваш всичко от себе си?! :roll:

За мен е страшно важно, че не допринасям по равно в този смисъл. Това значи, че той не трябва по равно да се занимава с други важни за дома дейности.... а това вече ме скофтва тотал
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот radipetrova » 23 Апр 2018, 16:54

Frac написа:Ааа не, тук не става въпрос за България, а по принцип. Аз познавам мъже с дебели портфейли, които не са българи и са добре възпитани, така казано добри. Е, разбира се говорим за единици.
Имах предвид, че ако един мъж е богат, означала ли, че ще е задължително гадняр. Определение към мъжа има само във втората част на въпроса. Защото, ако няма такова, си заплювам първия :grin: иначе ще си помисля :smile:

Е много ясно, че има изключения, както във всяко едно нещо. :razz:
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Re: Мъж с дебел портфейл или мъж с добра душа?

Мнениеот Lollipop » 13 Юни 2018, 12:58

Парите дават спокойствие и сигурност, но пък добрата душа цена няма. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта