Какъв шампоан за коса използвате?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот miki » 20 Мар 2012, 11:31

monito написа:А някой използвал ли е сух шампоан? Много ми е интересно на какъв принцип действа и дали сте доволни от него?

Сухия шампоан по принцип се предлага на пазара под формата на спрей - пръскаш косата и разресваш. Аз нещо им нямам доверие, защото не виждам как точно ще ти измие косата без шампоан и вода. Може би ще я освежи за момента, но чак пък да я измие...
Аз използвам продуктите на LORYS. Има цяла линия за къдрава коса и на мен специално ми действат много добре. Маската си я правя веднъж седмично като я нанасям на влажна коса и я разресвам, за да се разнесе равномерно по цялата коса. Стоя около 1 час и след това изплаквам.
miki
 
Мнения: 80
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:19

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот Габче » 24 Мар 2012, 10:49

Здравейте. Аз наскоро ви взех новия на Keune с арганово масло, но на ви кажа не съм много доволна. Много пари, а косата ми се омазнява бързо и не виждам кой знае какъв ефект от това прословуто масло. Някой друг ползва ли ги?
Габче
 
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Мар 2012, 10:43

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот krasko » 26 Мар 2012, 09:49

Моят е на CLEAR и съм супер доволен. За нормална към мазна коса, с охлаждащ ефект - много е добър! Преди него използвах мъжката серия на Nivea, също много добри продукти, но ги използвах дълго време и реших малко да разнообразя.
krasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:21

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот eli » 26 Мар 2012, 15:18

Преди си бях взела червеният на Глис кюр, въобще не ми хареса, косата ми много бързо се омазняваше и не изглеждаше добре дори и на първият ден след измиване. След това си взех на DOVE, за него мога да кажа че е страхотен, косата ми издържаше повече време и не се омазняваше.
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот Didoncheto » 21 Апр 2012, 16:20

eli написа:Преди си бях взела червеният на Глис кюр, въобще не ми хареса, косата ми много бързо се омазняваше и не изглеждаше добре дори и на първият ден след измиване. След това си взех на DOVE, за него мога да кажа че е страхотен, косата ми издържаше повече време и не се омазняваше.

Всичко е много относително... Аз пък не съм доволна от шампоаните на Дав, защото главата страшно много ме сърби от тях. Използвам шампоана на Palmolive, розовичкия за изтощена коса, с екстракт от бадем. Разкошен е, а и как ухае само...
Didoncheto
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Мар 2012, 16:57

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот Снежана » 21 Май 2012, 16:33

Вчера си купих шампоан на Пантен за увредена коса от зелената серия, вчера си измих косата и сега я чувствам много жива и ухаеща прекрасно.
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот mecana » 21 Май 2012, 16:37

Аз си сменям шампоаните, когато ми свърши и балсама, защото обикновено ги купувам от една марка. Доволна съм от продуктите за коса на Лореал, но съм си купувала и български шампоани за коса. Не робувам на марки, важното е продукта да действа добре и да не ми утежнява косата.
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот southern_sun » 22 Май 2012, 15:38

След пубертета косата ми започна да се начупва, но сега искам да попитам дали няма някакъв шампоан за оформяне на къдрици. Сега за да ми е чуплива косата я намачквам със стилизанти и балсам за коса, не я сресвам и така става чуплива.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот tsoneva » 25 Юни 2012, 10:22

southernsun написа:След пубертета косата ми започна да се начупва, но сега искам да попитам дали няма някакъв шампоан за оформяне на къдрици. Сега за да ми е чуплива косата я намачквам със стилизанти и балсам за коса, не я сресвам и така става чуплива.

На Рене Фюртерер има шампоан за къдрици, а и на други марки също, но този съм го използвала и смея да твърдя, че е добър. Но моята коса си е къдрава по принцип, а с шампоана по-лесно оформям къдриците. Иначе нямам представа дали има накъдрящ ефект :roll:

Rene_Furterer_shampoo.jpeg
Rene_Furterer_shampoo.jpeg (6.84 KiB) Прегледано 1594 пъти
tsoneva
 
Мнения: 10
Регистриран на: 21 Юни 2012, 16:48

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот beautymaniac » 09 Ное 2012, 18:18

Последно си поръчах от ягодка продуктите на Макадамия Нейчъръл Ойл и съм много доволна. Косата ми живна, по-бляскава, еластична и по-лесна за оформяне е.
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта