Какъв шампоан за коса използвате?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот МДС » 28 Ное 2012, 14:22

За мен комбинацията шампон Себорал и Себорал форте плюс гел ,който се втрива след измиване на косата е повече от чудесна.Нямам пърхут ,нямам омазняване на косата.И двата продукта са български на билкова основа и могат да се намерят по аптеките.
МДС
 
Мнения: 9
Регистриран на: 19 Ное 2012, 16:10

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот beautymaniac » 28 Ное 2012, 17:25

А, ама и такива шампоани ли има?Аз си мислех, че са само продукти с грижа против косопад и пърхот. А те имали и шампоани. Вие лично ползвали ли сте наистина тези продукти - виждам, че всичките Ви мнения в този форум са само за тези продукти?!
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот Светла Христова » 29 Ное 2012, 12:30

beautymaniac написа:А, ама и такива шампоани ли има?Аз си мислех, че са само продукти с грижа против косопад и пърхот. А те имали и шампоани. Вие лично ползвали ли сте наистина тези продукти - виждам, че всичките Ви мнения в този форум са само за тези продукти?!

Аз не съм чувала за Себорал шампоан, само за лосион и за гел. Ползвала съм лосиона, не съм особено впечатлена! А що се отнася до шампоаните много харесвам на Глис Кюр, Лореал, в момента ползвам Клиър много добре ми почиства скалпа на главата и косата ми е мека и ухаеща прекрасно, но искам да споделя, че шампоана, който ползвам е произведен в Турция и няма нищо общо с продаваните тук на пазара. Клиър турско производство е по-силно ароматизиран, а българския ми омазняваше косата. Може и да е внушение, но по-доволна съм от турския.
Светла Христова
 
Мнения: 23
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 15:05

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот beautymaniac » 05 Дек 2012, 16:13

Благодаря ви за отговора. Май ще се откажа от този Себорал - много съмнителна ми се вижда тази реклама и това препоръчване навсякъде из темите във форума. А иначе и аз мога да се съглася, че има разлика в качеството на продуктите произвеждани у нас и тези от чужбина. Аз затова и гледам което мога да си го поръчам от сайтове, гарантиращи качеството на продуктите :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот Kaya » 18 Май 2017, 12:16

използвам на Vichy шанпоаните и съм много доволна, както и на Лавилин са добри против пърхот. Изобщо, когато избирам шампоан, гледам е над 20 лева, по това ми е критерий, че ще е качествен.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот nefertiti » 22 Май 2017, 12:56

Напоследък все не съм доволна от шампоаните, които си избирам и нещо косата ми започна да се омазнява все по-бързо.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот Mon_ton » 22 Май 2017, 13:51

nefertiti написа:Напоследък все не съм доволна от шампоаните, които си избирам и нещо косата ми започна да се омазнява все по-бързо.

И аз имам същия проблем,косата ми е добре само ден и на следващия вече е доста омазнена, а след това е направо мръсна и мазна! Няма спасение, отделно за пърхота и сърбежа няма да говоря.. безкрайна тема и няма спасение, какво ли не ползвам!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот Magdalena_Nai » 07 Сеп 2017, 12:34

Аз обичам козметика богата на натурални екстракти.
Когато открих шампоан богат на подхранващи съставки включително с рициново масло (което стмулира растежа и сгъствява) бях много доволна:)
В случая шампоаните на Doliva имат добавено маслиново и рициново масло и са голяма опаковка -половин литър, което ги прави изгодни. Немски са и ги има в някои аптеки (не знам защо, но не във много аптеки)
По-лесно ми се омазнява косата и за мен от серията е този с лимон и бадем.
А за него научих от козметичен блог :cool: :
http://thingamyjic.blogspot.bg/2016/06/ ... ampoo.html
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот Snejna » 27 Окт 2017, 11:03

В събота си купих sayoss (или както се пише), за първи път взимам от този шампоан, още нямам отзиви за него.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какъв шампоан за коса използвате?

Мнениеот Eli_Ilieva » 25 Яну 2018, 14:00

Здравейте, не знам дали пиша в правилната тема, но имам много голям проблем с косата и не мога да установя на какво се дължи. Проблемът е, че от няколко месеца постоянно е наелектрезирана, мия я на 3 дни, опитах 4-5 дни да не я мия защото уж съм я премивала, смених няколко марки шампоан, но без резултат. Много е неприятно, моля дайте съвети и идеи
Eli_Ilieva
 
Мнения: 31
Регистриран на: 24 Яну 2018, 23:11

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта