Сезонен косопад.

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Сезонен косопад.

Мнениеот multiclever » 23 Фев 2012, 14:45

аз ползвам за косопад продукт минокс 2% за жени, купувам го от един сайт. в продължение на 2 м и косопада спря, сега правя почивкиа 1 седмица и пак продължавам, поздрави петя
multiclever
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Фев 2012, 14:42

Re: Сезонен косопад.

Мнениеот Silvi » 07 Мар 2012, 12:48

Някой пил ли е Оенобиол против косопад? Много често ми капе косата, преди си мислих, че е от смяната на сезоните, но не е така. Капе си целогодишно и това ме притеснява. Ако някой е пил тези таблетки, нека да сподели, а може да препоръча и други!
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Сезонен косопад.

Мнениеот VIVI » 10 Апр 2012, 10:04

При мен косопада беше много силен след като родих. Докато бях бременна не съм имала проблем с косата, но после... Като спрях да кърмя си купих витамините на Приорин - пих ги 3 месеца и всичко приключи дотам :) Дори могат да се пият профилактично при проблемна коса по 1 таблетка на ден. Пила съм и други хранителни добавки, но Приорина най-много ми помогна срещу косопада.
VIVI
 
Мнения: 63
Регистриран на: 07 Мар 2012, 16:02

Re: Сезонен косопад.

Мнениеот liubomira » 20 Юни 2012, 14:02

Да споделя и моя опит в темата за косопада :roll: Неприятен момент, но има начин да се справите с него. Пих какви ли не хранителни добавки, какво ли не мазах по косата си, но косата ми буквално оживя, след като започнах да използвам шампоана на Фитовал и лосиона на Себорал форте - уникални продукти! Косата ми не само, че спря да капе, но и стана по-гъста и жива, с блясък, каквато отдавна не я бях виждала. Препоръчвам ви ги на 100%, защото резултатът е поразителен!

Fitoval_hairloss.jpeg
Fitoval_hairloss.jpeg (6.26 KiB) Прегледано 842 пъти

Seboral_hairloss.jpeg
Seboral_hairloss.jpeg (6.51 KiB) Прегледано 842 пъти
liubomira
 
Мнения: 9
Регистриран на: 18 Юни 2012, 16:35

Re: Сезонен косопад.

Мнениеот mecana » 26 Юни 2012, 15:00

Този термин сезонен косопад въобще не ми допада :roll: След като родих косата започна страшно много да ми капе и всички фризьорки ми казваха: Ами то е нормално по това време на годината да ти капе косата. Нормално, нормално, ама цяла година никак не е нормално! Имах чувството, че просто не им се занимава. Накрая се метнах до аптеката и си купих ампулите на PHYTO, които са против обилен косопад. След има няма и месец, косата ми просто не беше същата и всички забелязваха разликата. Използвах ампулите 3 месеца и приключих с обирането на косми от пода, защото косата ми беше вече на главата, а не на земята :D

PHYTO_serum_kosopad.jpeg
PHYTO_serum_kosopad.jpeg (4.63 KiB) Прегледано 837 пъти
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Сезонен косопад.

Мнениеот Niko » 28 Юли 2012, 14:55

От години се боря с този проблем, не мисля, че при мен това е сезонен косопад по скоро цялогодишен. Пробвала съм какво ли не, шампоани, маски, дори си взех Себорал Форте, но ефекта е същия-капе ли капе тази коса. Кажете как да се справя с проблема?
Niko
 
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Юли 2012, 11:29

Re: Сезонен косопад.

Мнениеот ema_stef » 29 Окт 2012, 16:03

mecana написа:Този термин сезонен косопад въобще не ми допада :roll: След като родих косата започна страшно много да ми капе и всички фризьорки ми казваха: Ами то е нормално по това време на годината да ти капе косата. Нормално, нормално, ама цяла година никак не е нормално! Имах чувството, че просто не им се занимава. Накрая се метнах до аптеката и си купих ампулите на PHYTO, които са против обилен косопад. След има няма и месец, косата ми просто не беше същата и всички забелязваха разликата. Използвах ампулите 3 месеца и приключих с обирането на косми от пода, защото косата ми беше вече на главата, а не на земята :D

PHYTO_serum_kosopad.jpeg


Аз също съм доволна от продуктите на Phyto аз ползвам този шампоан Phytoapaisant Soothing Treatment Shampoo (Sensitive and Irritated Scalp) според мене лечението на скалпа е важно и влияе на косопада също, здрав скалп здрава коса ми каза фризьорката :D така че опитах този и съм доволна от резултата.
ema_stef
 
Мнения: 16
Регистриран на: 23 Окт 2012, 18:19

Re: Сезонен косопад.

Мнениеот beautymaniac » 19 Ное 2012, 16:40

На мен фризьорът ми препоръча RF 80 Concentrated Hair Loss Treatment на Рене Фюртерер против косопад. Изключително качествен продуктр подхранва и се грижи за косата страхотно. Прави я по-силна, по-жизнена и плътна :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Сезонен косопад.

Мнениеот МДС » 20 Ное 2012, 10:42

Използвай новият продукт Себорал форте плюс гел.Аз съм много доволна от него засега.
МДС
 
Мнения: 9
Регистриран на: 19 Ное 2012, 16:10

Re: Сезонен косопад.

Мнениеот beautymaniac » 20 Ное 2012, 12:35

Откъде си го купуваш и на каква цена горе долу? Аз за първи път го чувам този продукт
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта