Мъжкият интимен гел - употреба и ползи

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Мъжкият интимен гел - употреба и ползи

Мнениеот boriskarlov » 20 Мар 2012, 18:39

От няколко месеца чувам, че съществувал и мъжки интимен гел. За него разбрах от приятели, които активно спортуват и като се къпят по залите, използват такъв вид интимен гел. Нямам идея какво точно представлява и каква е разликата с женския интимен гел, но ако някой може да ме ориентира, ще бъда щастлив да го прочета. Вярно ли е, че помагал при гъбички? Моите познати именно затова го употребяват, защото често ходели по общи къпални, където сами разбирате, хигиената не е на ниво. Ако има някой наоколо да е ползвал такъв, да си каже!
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Мъжкият интимен гел - употреба и ползи

Мнениеот GRIP » 20 Мар 2012, 21:20

Аз го ползвам,преди ползвах обикновен дамски ,но след секс малко ми пари.ИНТИМАН интимен гел за мъже това ползвам сега.Дали предпазва от гъбички не знам , ползвам го от скоро.
GRIP
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2011, 20:38

Re: Мъжкият интимен гел - употреба и ползи

Мнениеот boriskarlov » 20 Мар 2012, 23:14

Интересно, а защо ти пари?? Чета, че мъжкият и дамският гел са с различно PH? Дали е от това?
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Мъжкият интимен гел - употреба и ползи

Мнениеот genata76 » 21 Мар 2012, 10:22

Преди използвах една пяна за интимна хигиена, не помня точно името, но ми я подариха и реших да я използвам. Останах много доволен, но повече не можах да открия същия продукт по магазините. Сега чета за този Интиман гел и ще взема да го пробвам. За гъбичките не съм много сигурен, но със сигурност е антибактериален и няма да изсушава колкото сапуна.
genata76
 
Мнения: 27
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:35

Re: Мъжкият интимен гел - употреба и ползи

Мнениеот Silvi » 21 Мар 2012, 12:43

Така разбрах, че разликата от интимния гел за мъже и за жени е в това, че мъжкия е с тестостерон. Но исках да попитам дали и той е с млечна киселина?
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Мъжкият интимен гел - употреба и ползи

Мнениеот Djurata » 21 Мар 2012, 16:09

Да този, който ползвам аз съдържа и млечна киселина, незнам за други видове, но мисля, че всички съдържат.
Djurata
 
Мнения: 19
Регистриран на: 18 Апр 2011, 16:12

Re: Мъжкият интимен гел - употреба и ползи

Мнениеот Hristo » 27 Мар 2012, 10:15

Не мисля че е проблем да се измиваш с дамски интимен гел. Те ако не са подходящи, какво да кажа за обикновените сапуни, които много от нас ползват масово. ;)
Hristo
 
Мнения: 48
Регистриран на: 10 Яну 2012, 20:06

Re: Мъжкият интимен гел - употреба и ползи

Мнениеот Elinor » 29 Мар 2012, 08:33

Мисля да купя на мъжа ми защото като се мие с моя казва че после много изсушава.явно pH има значение. Много хубаво че излизат такива продукти които са предназначени за мъже.
Elinor
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Мар 2012, 18:21

Re: Мъжкият интимен гел - употреба и ползи

Мнениеот elena » 29 Мар 2012, 09:01

Elinor написа:Мисля да купя на мъжа ми защото като се мие с моя казва че после много изсушава.явно pH има значение. Много хубаво че излизат такива продукти които са предназначени за мъже.

Аз съм купила на моичкия Интиман :) От скоро го продават и си е специално за мъже. Сапуните не мисля, че са подходящи, защото много изсушават кожата :roll: Иначе и този съдържа млечна киселина, но е с тестостерон и PH 4.5.
Моят е на Sebamed с PH 3.8, така че със сигурност има разлика между дамския и мъжкия интимен гел.
elena
 
Мнения: 76
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:28

Re: Мъжкият интимен гел - употреба и ползи

Мнениеот genata76 » 09 Апр 2012, 11:44

Привет! Обещах да пиша отзиви за мъжкия интимен гел Интиман - доволен съм от действието му, въпреки че бях скептично настроен в началото. Използвам го 2 пъти на ден, като особеното е, че не се измива веднага, а се оставя 1-2 минути да подейства, след което се изплаква обилно с вода - така пише на стикера. Не изсушава кожата, а напротив, чувството след това е много приятно. Единствено ми стана много странно това, че не трябва да се използва от момчета под 16 г, заради тестостерона ли... нямам представа.
genata76
 
Мнения: 27
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:35

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron