Червило или гланц за устни

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Червило или гланц за устни

Мнениеот mimeto » 27 Апр 2012, 13:42

Червило RIMMEL HYDRA RENW ;) Имат страхотни цветове, а и е с лек блясък. Плътно покритие на устните и най-важното не се разтича, защото при мен това определено е голям проблем - не сложа ли молив, червилота все тръгва на някъде :lol: Харесвам по-нежните цветове и в никакъв случай червените тоналности :roll: На много малко жени им отива червено червило и аз определено не съм една от тях :mrgreen:
mimeto
 
Мнения: 57
Регистриран на: 26 Апр 2012, 15:25

Re: Червило или гланц за устни

Мнениеот Изабел » 30 Апр 2012, 22:27

Аз ползвам дълготрайните червила на Manhattan и Revlon,като че ли последното е най- устойчиво защото много "ям "червила,други не купувам,тези са мн добри.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Червило или гланц за устни

Мнениеот tochica » 11 Май 2012, 13:40

Използвам балсам и гланц за устни :) Червилата нещо не ми понасят, защото прекалено много ми изсушават устните. Само да не духа вятър, защото косата много неприятно се залепя по устните :mrgreen: Моите определено не са тънки и затова гланца ме устройва напълно :roll:
tochica
 
Мнения: 40
Регистриран на: 10 Май 2012, 15:24

Re: Червило или гланц за устни

Мнениеот bobito » 14 Май 2012, 17:21

Балсам за устни, червило и гланц :mrgreen: Използвам и трите продукта - балсама за устни главно вкъщи или преди да поставя червилото, червило използвам главно вечер, а гланца за устни основно през деня ;) Понякога нанасям гланц след червилото, за да подсиля ефекта. Малко повечко лепне, но какво да се прави - трай бабо за хубост :mrgreen:
bobito
 
Мнения: 84
Регистриран на: 17 Апр 2012, 14:22

Re: Червило или гланц за устни

Мнениеот Madame » 15 Май 2012, 17:24

Устните ми са много деликатни - от червилата се напукват. Дори и от много скъпите и качествени. Само това ми помага.Горещо го препоръчвам.
Прикачени файлове
1-Coherence_ustni.jpg
1-Coherence_ustni.jpg (9.35 KiB) Прегледано 479 пъти
Аватар
Madame
 
Мнения: 101
Регистриран на: 02 Апр 2011, 20:57

Re: Червило или гланц за устни

Мнениеот oho-boho » 29 Май 2012, 16:21

Не използвам гланц за устни - прекалено много лепне... Много ми е неприятно да ми се мотаят косми из устата, а като ми залепнат на устните направо откачам. Използвам червила в розовата гама, а на пазара вече се предлагат и такива, които са с блясък, така че не мисля, че съм пропуснала нещо поради липсата на гланц в козметичната си чантичка ;) Задължително вечер използвам балсам за устни, а понякога го поставям под червилото, ако устните ми са прекалено сухи.
oho-boho
 
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Апр 2012, 15:58

Re: Червило или гланц за устни

Мнениеот tsoneva » 25 Юни 2012, 10:43

Използвам единствено гланц за устни, тъй като устните ми са прекалено плътни и ако сложа червило... мале, мале :lol: Дори и гланцовете са ми почти безцветни, по-скоро в прасковената гама. Последният, който си купих е на Evelin с 3D ефект - не ми се налага да овлажнявам устните преди това и мирише много приятно. Някои гланцове също изсушават, а комбинацията между напукани и лъщящи устни никак не ми се връзва :mrgreen:

Evelin_3D effect.jpeg
Evelin_3D effect.jpeg (6.14 KiB) Прегледано 414 пъти
tsoneva
 
Мнения: 10
Регистриран на: 21 Юни 2012, 16:48

Re: Червило или гланц за устни

Мнениеот beautymaniac » 13 Ное 2012, 12:50

Харесвам много червилата на Герлейн, гланцове ползвам на Буржоа, Шантекай, Стила. :D Доволна съм от всички. С наситени трайни цветове са, не оставят усещане за лепкавост, подхранват устните :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Червило или гланц за устни

Мнениеот Снежана » 13 Ное 2012, 18:17

Гланцове не харесвам, много мазни ми правят устните и не се чувствам комфортно с тях.
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Червило или гланц за устни

Мнениеот beautymaniac » 16 Ное 2012, 14:43

Има качествени гланцове, които не оставят такова усещане, но все пак е въпрос на избор и как се чувства всеки, в смисъл с кое се чувства по-удобно. Един от последните, който си поръчах аз от ягодка е на Келвин Клайн Fully Delicious Sheer Plumping Lip Gloss - много качествен гланц, със сферички морски колаген и има увеличава ефект. Любим гланц :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта