Секс и сексуални проблеми

Re: Секс и сексуални проблеми

Мнениеот Morgana4677 » 06 Сеп 2017, 12:15

Здравейте имам голям проблем с приятелят ми от 2 години живеем заедно и низнам кам кого да се обарна за помощ.... имам сериозен проблем в секса... като цяло секса е върховен но краят е трагичен за мен... изпитвам винаги оргазъм но когато тои свършва това е проблем за мен.... тои го вади на ван и с чикия сваршва някои пат отнема 1 минути да свърши ... говорих с него че това ме притеснява и отблъсква ... чувствам се сякаш не заради мен свършва а заради себе си ... сякаш не му доставям нужното удоволствие и не мога да го накарам да свърши... какво да правя трябва ли да потърся помощ от сексолог... това нормално ли е 2 години тои винаги да свършва на чикия... моля помогнете ... чувствам се много зле заради това и вече отказвам секс с него защото не искам да изпитам чувството да сам излишна когато тои свършва.... чувствам се сякаш не го задоволяваме никога съм нямала такъв проблем в сексуалният ми живот до сега.... не знам как да постъпя това нешто да спри ... мисля че за да достигне до еакоация сам му нужна само аз.... а тои до вади почва да си прави чикия след една минута ми казва свършвам и свършва на неговия си стомах... аз сам безучастна... моля кажете ми как да постапя
Morgana4677
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Сеп 2017, 11:45

Re: Секс и сексуални проблеми

Мнениеот Morgana4677 » 06 Сеп 2017, 14:21

Някой може ли да помогне
Morgana4677
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Сеп 2017, 11:45

Re: Секс и сексуални проблеми

Мнениеот Joker9556 » 26 Окт 2020, 03:15

Здравейте
Искам да задам един въпрос относно темата за бързото свършване при мен е до 3 или 4 мин по какъв начин мога да го оправя този проблем?
Партньорката до мен изпадам в не удобна ситуация и след това настъпва мълчание.
Joker9556
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Окт 2020, 03:09

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron