Мнение за стъклените шишета Флашка - какво е жива вода?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Мнение за стъклените шишета Флашка - какво е жива вода?

Мнениеот Vampire Kiss » 29 Мар 2012, 14:13

Попаднах на тяхна реклама във Фрамар и много ми харесаха на външен вид !
Изображение
Изображение
Цената е малко солена, но което ми хареса, взимам си го. Но имам въпрос, някой има ли идея, какво правят точно на водата? Поразпитах, четох една статия, наистина ли водата става различна и наистина ли има по-различен вкус?
Vampire Kiss
 
Мнения: 89
Регистриран на: 05 Авг 2011, 14:49

Re: Мнение за стъклените шишета Флашка - какво е жива вода?

Мнениеот palechka » 30 Мар 2012, 08:40

Хм, за пръв път ги чувам тези бутилки... А защо са в различни цветове, това има ли някакво значение? Вие каква си избрахте? Ще следя темичката с интерес, защото ме заинтригувахте :)
Купуваме за вкъщи минерална и изворна вода, защото чешмяната е ужасна на вкус, пък и е "обогатена" с много химикали. Ако има и друг вариант, ще се радвам да го науча. Скъпи, скъпи колко да са скъпи? Аз като си сметна разходите за вода всеки ден, сигурно ще ми излязат много по-солено.
palechka
 
Мнения: 67
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:31

Re: Мнение за стъклените шишета Флашка - какво е жива вода?

Мнениеот miki » 30 Мар 2012, 13:45

Пием вода от кана с филтър. Иначе и аз не съм ги виждала тези бутилки Флашка :roll: Къде ги продават по принцип? Ако може да постнете линк, за да се запозная по-подробно с продукта.
За живата вода съм чела единствено в приказките :) Но знам, че слънчевата вода е много полезна, тъй като поема от енергията на слънцето и има благоприятно въздействие върху човешкия организъм. Едно време баба ни ни къпеше със слънчева вода :D
Стана ми любопитно и се поразрових за повече информация в нета. Не знам дали сте гледали филма - Великата тайна на водата. В него се обяснява точно за структурирането на водата. Как тя има памет и приема информация от заобикалящата я среда. Например поставят две купички с вода и кълнове ориз в различни условия, като на едната пускат класика, а на другата метъл /металистите да не ми се обидят сега :lol: /. Сигурно ви звучи смешно, но наистина е много интересно - кълновете в купичката, която е "слушала" метъл са изгнили, а другите дори са прорастнали :) Има и снимки на това как се подреждат молекулите но водата - тези при класическата музика са образували много красива фигура с формата на снежинка, а другите са се подредили абсолютно безразборно.
Предполагам, че при тези флашка-бутилки нещата стоят по сходен начин - заредени са с положителна информация, която се приема от водата, налята в тях и по този начин влияят добре на организма ни.

water.jpeg
water.jpeg (9.08 KiB) Прегледано 8122 пъти
miki
 
Мнения: 80
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:19

Re: Мнение за стъклените шишета Флашка - какво е жива вода?

Мнениеот southern_sun » 05 Апр 2012, 13:19

miki написа:Пием вода от кана с филтър. Иначе и аз не съм ги виждала тези бутилки Флашка :roll: Къде ги продават по принцип? Ако може да постнете линк, за да се запозная по-подробно с продукта.
За живата вода съм чела единствено в приказките :) Но знам, че слънчевата вода е много полезна, тъй като поема от енергията на слънцето и има благоприятно въздействие върху човешкия организъм. Едно време баба ни ни къпеше със слънчева вода :D
Стана ми любопитно и се поразрових за повече информация в нета. Не знам дали сте гледали филма - Великата тайна на водата. В него се обяснява точно за структурирането на водата. Как тя има памет и приема информация от заобикалящата я среда. Например поставят две купички с вода и кълнове ориз в различни условия, като на едната пускат класика, а на другата метъл /металистите да не ми се обидят сега :lol: /. Сигурно ви звучи смешно, но наистина е много интересно - кълновете в купичката, която е "слушала" метъл са изгнили, а другите дори са прорастнали :) Има и снимки на това как се подреждат молекулите но водата - тези при класическата музика са образували много красива фигура с формата на снежинка, а другите са се подредили абсолютно безразборно.
Предполагам, че при тези флашка-бутилки нещата стоят по сходен начин - заредени са с положителна информация, която се приема от водата, налята в тях и по този начин влияят добре на организма ни.

water.jpeg

Това ми звучи като легенда, с какво е по -различно стъклото на тази бутилка от обикновените бутилки? Ние дето цял живот си пием обикновена вода какво да правим, да си търсим ли такива бутилки или да си продължаваме по старому? А що се отнася до това къде се продават, можете да си купите такава от Аптеки Фрамар има ги в най-различни цветове и видове.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Мнение за стъклените шишета Флашка - какво е жива вода?

Мнениеот roshlata » 06 Апр 2012, 10:40

southernsun написа:Това ми звучи като легенда, с какво е по -различно стъклото на тази бутилка от обикновените бутилки? Ние дето цял живот си пием обикновена вода какво да правим, да си търсим ли такива бутилки или да си продължаваме по старому? А що се отнася до това къде се продават, можете да си купите такава от Аптеки Фрамар има ги в най-различни цветове и видове.

Аз също съм ги виждала в аптеките на Фрамар и дори се замислям да купя една, за да съхранявам в нея водата на беба :) Иначе за информираното стъкло си е доказано, че променя структурата и вкусовите качества на водата, като я доближава по състав до изворната вода, а вкусът й става много по-мек и приятен. Информацията се отпечатва чрез специален уред и се предава чрез квантовото поле на водата.
Съхранението на вода, пък и не само, в пластмасови бутилки не е удачно, защото пластмасата отделя много вредни канцерогенни вещества. Гледах едно предаване на Гала, в което надълго и широко обясняваха как трябва да обръщаме внимание на цифричката в триъгълничето на дъното на пластмасовото изделие, за да изберем по-малко вредното. Трябва да се избягват тези с индекс 3(PVC), 6(PS) и 7(PC).
roshlata
 
Мнения: 51
Регистриран на: 29 Мар 2012, 15:46

Re: Мнение за стъклените шишета Флашка - какво е жива вода?

Мнениеот nadya » 18 Юни 2012, 11:05

Пия много вода, без да се насилвам, просто организма ми го иска. Мъжът ми една вечер се прибира от работа и ми се усмихва едно странно... Знаех, че има някаква изненада - познавам го само по начина, по който изглежда, защото той винаги се вълнува повече, когато прави изненади :) Та ми беше купил лилавата бутилка на Flashka и затова така се е хилил :D Използвам я главно вкъщи, защото за навън ще ми е доста тежка и трябва да ви кажа, че водата наистина придобива различен вкус :roll:

Flashka.jpeg
Flashka.jpeg (2.63 KiB) Прегледано 6476 пъти
nadya
 
Мнения: 53
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:10

Re: Мнение за стъклените шишета Флашка - какво е жива вода?

Мнениеот svara1 » 10 Юли 2012, 00:05

Продавам нова ботилка Flaska за 25лв за контакти svara1@abv.bg или на скайп svara1587
svara1
 
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Юли 2012, 00:03

Re: Мнение за стъклените шишета Флашка - какво е жива вода?

Мнениеот Ваня_13 » 10 Юли 2012, 09:12

svara1 написа:Продавам нова ботилка Flaska за 25лв за контакти svara1@abv.bg или на скайп svara1587

Защо я продаваш, няма ли ефект пиенето на вода от нея?
Ваня_13
 
Мнения: 140
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:59

Re: Мнение за стъклените шишета Флашка - какво е жива вода?

Мнениеот svara1 » 10 Юли 2012, 19:30

Ваня_13 написа:Защо я продаваш, няма ли ефект пиенето на вода от нея?


Бутилката е супер просто имам две.За това продавам едната ако желаете да я купите пишете цената е супер и си струва.Поздрави
svara1
 
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Юли 2012, 00:03

Re: Мнение за стъклените шишета Флашка - какво е жива вода?

Мнениеот zan-zan » 11 Юли 2012, 13:32

svara1 написа:
Ваня_13 написа:Защо я продаваш, няма ли ефект пиенето на вода от нея?


Бутилката е супер просто имам две.За това продавам едната ако желаете да я купите пишете цената е супер и си струва.Поздрави

Една приятелка се чуди от доста време за тези бутилки Флашка и ще взема да й кажа за вашата. Гледам, че са доста разновидност - вашата от кои точно е, какъв е цвета?
zan-zan
 
Мнения: 33
Регистриран на: 12 Юни 2012, 13:48

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта