Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Mon_ton » 08 Сеп 2015, 10:38

miki написа:Има за какво да им завиждаме и още как :mrgreen: При тях всичко се изчерпва с работата и все са много изморени. Поне тези, които работят, защото има и такива, които нищичко не подхващат по цял ден и въпреки всичко не помагат вкъщи. Жената се е нагърбила с всичко - деца, семейство, работа, домакински задължение - 24-часов работен ден и няма право да е изморена или да не е успяла да сготви... Уж сме нежната половинка, а май мъжете са по-изнежени от нас :lol:
И аз искам да изляза с приятелки след работа, да се видим и да си побъбрим, но бързам да се прибера, за да си оправя вкъщи, да сготвя, да обърна внимание на децата. И да ви кажа добре, че на нас са се паднали тези задачи, че иначе не знам. Ако трябваше мъжете да раждат например, сигурно вече нямаше да съществуваме на земята.

Еее :) нищо сега, можеше да отметнем едно раждане за сметка на грижите за къщата, едното продължава 6-7 часа, а другото цял живот, всеки ден по час. :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Pipilota » 14 Сеп 2015, 14:46

И аз съм съгласна, ако той вземе домакинските задължения аз да родя още 2 деца! :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Bambaa » 14 Сеп 2015, 16:19

Pipilota написа:И аз съм съгласна, ако той вземе домакинските задължения аз да родя още 2 деца! :mrgreen:

А децата за кого остават за отглеждане в такъв случай за теб или за него?!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Сеп 2015, 21:25

Bambaa написа:
Pipilota написа:И аз съм съгласна, ако той вземе домакинските задължения аз да родя още 2 деца! :mrgreen:

А децата за кого остават за отглеждане в такъв случай за теб или за него?!

Леле, Бамбаа, да не си от Марс, за кого са децата - все за жените! :lol: :lol: пипилота ще потвърди, нали? :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Rali_hr » 15 Сеп 2015, 09:03

Не знам дали имаме много поводи за завист и тяхната не е лесна, като знам какви жени има.. направо ми настръхват косите ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Anka » 19 Окт 2015, 14:17

Rali_hr написа:Не знам дали имаме много поводи за завист и тяхната не е лесна, като знам какви жени има.. направо ми настръхват косите ;)

:lol: :lol: Е ти поне си склонна да помислиш за мъжете! :) но има за някои неща, за които да им завижадме, например за истинската почивка, която имат, без пране готвене и чистене.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Грохот » 19 Окт 2015, 15:44

Anka написа:
Rali_hr написа:Не знам дали имаме много поводи за завист и тяхната не е лесна, като знам какви жени има.. направо ми настръхват косите ;)

:lol: :lol: Е ти поне си склонна да помислиш за мъжете! :) но има за някои неща, за които да им завижадме, например за истинската почивка, която имат, без пране готвене и чистене.

Ще кажеш, че всеки мъж си има жена, не е така и на тях им се налагат тези неща, но не им отдават такова значение, затова и ергените не се оплакват от тези дейности. Иначе, че кофти жени има, така е, ама и много готини има, не може да се отрече! :D
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Яну 2016, 22:27

Мога да им завиждам на мъжете в къщата ми от гледна точка нат ова, което се случва около мен, не мога да ги мисля ергените и на комшиите мъжете и т.н. Гледам си главно моето бакърче. Та сега като ги гледам как са се опънали по леглата и гледат филм а мен ме чака миене на чинии и простиране, топ определено им завиждам и то адски много! И на двамата! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Jully » 21 Яну 2016, 11:19

rabotnata pchela написа:Мога да им завиждам на мъжете в къщата ми от гледна точка нат ова, което се случва около мен, не мога да ги мисля ергените и на комшиите мъжете и т.н. Гледам си главно моето бакърче. Та сега като ги гледам как са се опънали по леглата и гледат филм а мен ме чака миене на чинии и простиране, топ определено им завиждам и то адски много! И на двамата! :mrgreen:

Не е лесно, но пък твоя мъж поне ти помага, моят рядко се сеща, особено що се отнася до къщната работа :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот penelopa » 25 Яну 2016, 11:29

Аз пък им завиждам за бързата ориентация с посоки, маршрути, изобщо пространственото мислене.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта