Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот zagrijena » 27 Яну 2016, 12:21

Rali_hr написа:Единственото, за което завиждам на мъжа ми е, че ходи лесно до тоалетната и може да го направи навсякъде. :mrgreen:


В това са ненадминати! :grin:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Alex_mor » 27 Яну 2016, 17:19

Rali_hr написа:Единственото, за което завиждам на мъжа ми е, че ходи лесно до тоалетната и може да го направи навсякъде. :mrgreen:



Да ти кажа, много е яко. :) няма нужда да се разсъбличаш за едното п.каене. Освен това мога да ви изложа още много неща, за които да ни завиждате, стига да проявите интерес - насреща съм. :mrgreen:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Lili_gagarin » 27 Яну 2016, 17:36

Доста неща има, с които мъжете водят пред жените, съгласен съм. :)
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот penelopa » 29 Яну 2016, 13:06

Lili_gagarin написа:Доста неща има, с които мъжете водят пред жените, съгласен съм. :)


Спорът е глупав според мен! Нещата са много относителни. В едно мъжете са по-добри, в друго жените!
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот maminka » 29 Яну 2016, 15:44

penelopa написа:
Lili_gagarin написа:Доста неща има, с които мъжете водят пред жените, съгласен съм. :)


Спорът е глупав според мен! Нещата са много относителни. В едно мъжете са по-добри, в друго жените!

Дори не смятам, че е редно да се проявява тази форма на сексизъм, всеки знае за себе си какво може и в какво е добър наистина!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот svetlozara » 29 Яну 2016, 17:47

Не знам има ли или няма, обаче е важно да се цени другия, пък дали е по-готин или не тва е друг въпрос ;)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот black » 02 Фев 2016, 11:43

Не знам дали има за какво да ни завиждате, но явно ние имаме за какво, щом се нароиха толкова травестити и тем подобни :shock:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот svetlozara » 02 Фев 2016, 12:57

black написа:Не знам дали има за какво да ни завиждате, но явно ние имаме за какво, щом се нароиха толкова травестити и тем подобни :shock:

хехехе,т о това не е заради външните показатели, а заради вътрешното светоусещане.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот pavleta » 05 Фев 2016, 14:47

svetlozara написа:
black написа:Не знам дали има за какво да ни завиждате, но явно ние имаме за какво, щом се нароиха толкова травестити и тем подобни :shock:

хехехе,т о това не е заради външните показатели, а заради вътрешното светоусещане.


Вътрешно, но искат и външно да приличат - да си имат гърдите, дългата коса, грима :wink:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Alex_mor » 11 Фев 2016, 15:56

pavleta написа:
svetlozara написа:
black написа:Не знам дали има за какво да ни завиждате, но явно ние имаме за какво, щом се нароиха толкова травестити и тем подобни :shock:

хехехе,т о това не е заради външните показатели, а заради вътрешното светоусещане.


Вътрешно, но искат и външно да приличат - да си имат гърдите, дългата коса, грима :wink:

Ми тва няма нищо общо с половете, същото м ожем да кажем и за жените, които маниакално се опитват да се превърнат в мачовци, ама не им се получава. Не знам защо все толкова повърхностно гледате на нещата, по-добре хич не пишете в темата.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта