Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Lollipop » 24 Юли 2017, 11:20

Завиждам на мъжете, че могат да ходят само по гащи и това да е напълно нормално, дори и така да отворят вратата на някой комшия. Но аз ако изляза само по бикини сигурно ще ме говори после целия квартал.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот kikimoraa » 25 Сеп 2017, 14:59

Негласното правило, че на жените се пада къщната работа, грижата за децата и организирането на домакинството са толкова изморителни, че липсата на отговорност на мъжете по тези теми е направо мечтателна.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Stark » 24 Окт 2017, 15:43

kikimoraa написа:Негласното правило, че на жените се пада къщната работа, грижата за децата и организирането на домакинството са толкова изморителни, че липсата на отговорност на мъжете по тези теми е направо мечтателна.

Така е, повечето неща се правят от жените и по някаква странна логика са и само тяхна отговорност и не подлежат на обсъждане - готвенето, почистването и основната грижа за децата е женска работа, в другото може и да помага мъжа, но по малко.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот skyfly » 24 Ное 2017, 12:39

Завиждам им на способността да са спокойни в най-различни напрегнати ситуации. И да имат спокойствието да издържат вкъщи и да не правят нищиииичко...
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Гълъбина_55 » 03 Апр 2018, 17:32

Ами, ако имах избор, винаги бих избрала да съм жена. Не знам за какво мога да завиждам на мъжете. Скучно е да си мъж. По цел да правиш едно и също, постоянно мислиш за секс и жените не ти обръщат внимание. И накрая да нямаш избор на дрехи. Какъв живот е това?
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Kremiliya » 04 Апр 2018, 16:24

Гълъбина_55 написа:Ами, ако имах избор, винаги бих избрала да съм жена. Не знам за какво мога да завиждам на мъжете. Скучно е да си мъж. По цел да правиш едно и също, постоянно мислиш за секс и жените не ти обръщат внимание. И накрая да нямаш избор на дрехи. Какъв живот е това?

хаха толкова забавно го обобщи! Бих избрала да съм мъж, защото няма как да се занимавам с домакински задължения. :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Dipsy » 29 Май 2018, 15:47

е.. за какво право говорим тука :) или им завиждаме на мъжете, или не им. то е до вътрешно усещане и то не само до мъже, аз не генерализирам хората уж :twisted:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Fury » 11 Яну 2019, 16:34

Има някои неща. Например, това че все още на мъжете им е простено, по подразбиране, да забравят, да правят едно нещо. Жените обаче трябва да работят, да въртят домакинство, да помнят всички задачи и ангажименти в семейството.
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Невена Стоянова » 14 Яну 2019, 12:21

За две неща - нямат менструация и не раждат. Не е никак малко всъщност!
Невена Стоянова
 
Мнения: 48
Регистриран на: 13 Дек 2018, 10:56

Re: Има ли за какво да завиждаме на мъжете?

Мнениеот Веси Вес » 13 Май 2019, 12:44

Аз им завиждам само за едно - неспособността да вършат няколко неща едновременно :mrgreen: Няма по-добро оправдание за тях от това. Жената е като многоръкия Шива. :smile:
Веси Вес
 
Мнения: 76
Регистриран на: 07 Яну 2019, 10:35

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта