специалистът има ли пол?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: специалистът има ли пол?

Мнениеот Pipilota » 22 Фев 2015, 11:14

Мъжете ви с право се притесняват, вие какво си мислите, че гинеколозите не залитат по пациентките ли? :lol: Има и такива случаи, четох интервю, анонимно с 2-ма гинеколози, единия дори каза, че се е развел заради пациентка. Но за това трябва и жената да е съгласна, нали знаете. Тук не говорим да я изнасили по време на прегледа или пък да злоупотреби, а по-нататъчно стечение на обстоятелствата и свалка, както би се случила къде ли не. :) Затова мъжете се притесняват, но ако са си сигурни в жените няма страшно, нали? :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: специалистът има ли пол?

Мнениеот Lollipop » 22 Фев 2015, 12:32

Ехаа, странно обаче после разказват, запознахме се на преглед! :lol: :lol: :lol: А аз лично не обичам да ходя при мъже гинеколози за речем, само веднъж съм ходила при такъв - беше ужаааааасен! :shock: Държеше се арогантно, сякаш съм му приятелка, заяждаше се и като цяло бях много притеснена, щото се чудих точно колко е луд. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: специалистът има ли пол?

Мнениеот Kaya » 22 Фев 2015, 12:46

Според мен няма никакво значение - дали е мъж или жена. Важното е да си свърши работата. Жените обаче често са злобни, това е факт. И май наистина по-добрите лекари са мъже, държат се по-мило :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: специалистът има ли пол?

Мнениеот S_Milenska » 22 Фев 2015, 20:48

За мен няма значение, когато купувам например масаж за мъжа ми винаги му вземам услугата от жена! :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: специалистът има ли пол?

Мнениеот Pipilota » 14 Май 2016, 13:37

Kaya написа:Според мен няма никакво значение - дали е мъж или жена. Важното е да си свърши работата. Жените обаче често са злобни, това е факт. И май наистина по-добрите лекари са мъже, държат се по-мило :)

На същото мнение съм, особено когато става въпрос за лекар, там не се избира по пол, а по компетентност.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: специалистът има ли пол?

Мнениеот irka » 14 Май 2016, 13:45

Не съм се интересувала дали ще е мъж или жена специалистът, важното е да си разбира от работата. Но някои са по-чувствителни и се притесняват, предпочитат да са по-спокойни. Сега се сещам например има ли жени уролози? :mrgreen: Сигурно мъжете доста ще се гипсират, ако попаднат на такива :wink: .
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: специалистът има ли пол?

Мнениеот Snejna » 16 Яну 2017, 15:05

Никога не ме е интересувало дали ще емъж или жена специалиста, стига да успее да ми помогне. Е при гинеколозите самата аз предпочитам жени, защото се чувствам по-комфортно да говоря за проблемите си, но иначе останалите специалисти,к оито посещавам, в повечето случаи са мъже.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: специалистът има ли пол?

Мнениеот puhcheto » 16 Яну 2017, 17:40

За някои професии сигурно си има значение. Мъжкият и женският мозък мислят различно :smile: .
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: специалистът има ли пол?

Мнениеот fawla » 23 Яну 2017, 17:10

puhcheto написа:За някои професии сигурно си има значение. Мъжкият и женският мозък мислят различно :smile: .

А при лекарите, аз така го разбирам въпроса.. :)
Има ли значение дали ще отидеш при жена или при мъж специалист?
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: специалистът има ли пол?

Мнениеот Elica » 17 Яну 2018, 13:32

Не само за гинекологичните прегледи, но по принцип, сякаш хората предпочитат мъже - дори ако забележите темите на някои от лекарите във форума, при жените има по-малко въпрпоси, отколкото при мъжете. Все още робуваме на някакви сексистки подбуди, незнайно защо.
За мен няма значение дали лекаря е мъж или жена, за мен е важно да ми се обърне внимание и лекаря да ми вдъхне доверие.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта