Романтична изненада

Re: Романтична изненада

Мнениеот mimeto » 11 Май 2012, 15:10

Аз пък имах най-романтичното предложение за брак на света! Всеки път ми се насълзяват очите само като си помисля, дори в момента - никога няма да го забравя :D На рожденият ми ден милото ми подарява красиво опакована кутийка. Помислих си, че е някакво бижу, но вътре имаше листче, на което пишеше - Обичам те! Отвори хладилника и погледни на втория рафт. Отварям аз хладилника и виждам втора кутийка, също толкова красива и с панделка - вътре отново намирам листче с надпис: Обожавам те! Отиди в хола и отвори второто чекмедже под телевизора. Трета кутийка, чието листче гласеше - Ти си жената на моя живот! Ще се омъжиш ли за мен? Аз естествено се разревах като магаре и почти нищо не успях да отговоря... Ето това е моят мъж - единствен и неповторим!
mimeto
 
Мнения: 57
Регистриран на: 26 Апр 2012, 15:25

Re: Романтична изненада

Мнениеот nikita » 17 Май 2012, 10:13

palechka написа:Никиии, пишеш по други темички, а тук не се отчиташ :mrgreen: Направи ли изненадата, каква, как мина, как реагира мъжа ти, успя ли да го изненадаш? Не се ослушвай, ами пиши, че и ние да черпим идеи ;)

Оххх, ами спотайвам се аз, ама малко ми е неудобно да разказвам :oops: Реших да направя изненадата вкъщи, защото е много рано да оставяме малката за повече от един ден при бабите... Следобеда я закарах при свекърва ми и като се прибрах започнах да подготвям изненадата. Реших, че ще сготвя индийска кухня и ще направя еротичен масаж, а после... :oops: Вечерта беше просто страхотна, а мъжа ми постоянно ме бъзика и пита кога пак ще му спретна изненада :lol:
nikita
 
Мнения: 66
Регистриран на: 30 Мар 2012, 16:46

Re: Романтична изненада

Мнениеот roshlata » 17 Май 2012, 13:40

nikita написа:
palechka написа:Никиии, пишеш по други темички, а тук не се отчиташ :mrgreen: Направи ли изненадата, каква, как мина, как реагира мъжа ти, успя ли да го изненадаш? Не се ослушвай, ами пиши, че и ние да черпим идеи ;)

Оххх, ами спотайвам се аз, ама малко ми е неудобно да разказвам :oops: Реших да направя изненадата вкъщи, защото е много рано да оставяме малката за повече от един ден при бабите... Следобеда я закарах при свекърва ми и като се прибрах започнах да подготвям изненадата. Реших, че ще сготвя индийска кухня и ще направя еротичен масаж, а после... :oops: Вечерта беше просто страхотна, а мъжа ми постоянно ме бъзика и пита кога пак ще му спретна изненада :lol:

Охооо, Ники, какви си ги вършила докато ме няма :mrgreen: Ей, за малко да те изтърве човек и... :lol: Блазе му на мъжа ти с такава жена до себе си ;) Моят вече е на втори план :mrgreen: Шегувам се разбира се, но за момента е така - беба е на първо място, макар че душичката още не знае къде се намира и не ни ангажира с нищо. Щом е сита, няма проблем :)
roshlata
 
Мнения: 51
Регистриран на: 29 Мар 2012, 15:46

Re: Романтична изненада

Мнениеот racheva » 04 Юни 2012, 14:35

http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php? ... 6&start=40 Добра изненада която може да се направи,която би изненадала не само скъпият човек до вас,но и всеки които обичате,е посещение на някакво красиво катче на България.
Прикачени файлове
423606_10150596118598603_768980388_n.jpg
423606_10150596118598603_768980388_n.jpg (58.34 KiB) Прегледано 790 пъти
racheva
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:58

Re: Романтична изненада

Мнениеот mamavladi » 07 Юни 2012, 09:43

Според мен няма значение каква ще е изненадата, важното е да се поднесе с много любов ;) Ако и човека до вас ви обича, няма как да не я оцени по достойнство. Аз веднъж бях приготвила сандвичи и вино... Тръгнахме на пикник, но по пътя заваля и много се разочаровах. На милото обаче, му хрумна идеята да си направим пикник в колата :D Спряхме под едно дърво и разпънахме трапезата. Трябва да ви кажа, че не се сещам за по-непринудено и прекрасно изживяване - изкарахме си страхотно, хапнахме, пийнахме, побъбрихме... беше страхотно и никога няма да го забравя!
mamavladi
 
Мнения: 32
Регистриран на: 27 Май 2012, 10:35

Re: Романтична изненада

Мнениеот Снежана » 24 Окт 2012, 12:07

Ето една идейка и от мен :) Можете да направите романтична вечеря на половинката си, да подредите масата и запалите свещи. Да пръснете по пода на цялото ви жилище ароматни свещици и да загасите осветлението в дома. Изчакайте го да се прибере и го посрещнете с красива рокля или направо по бельо ;)
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Романтична изненада

Мнениеот Anka » 05 Дек 2014, 16:59

Романтиката винаги ли трябва да е свързана със секс? :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Романтична изненада

Мнениеот uiovbged332 » 30 Юни 2022, 05:00

Далеч не винаги, само ако го поискате :+1:
uiovbged332
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Юни 2022, 06:40

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта