Романтична изненада

Романтична изненада

Мнениеот nikita » 10 Апр 2012, 15:54

Момичета, помагайте :)
Искам да направя романтична изненада на мъжа си, ей така, без повод. Малко съм затруднена, защото по принцип обичаме уюта и романтиката, и вкъщи сме затрупани с ароматни свещи, масла и всякакви от сорта. Мисля, мисля и нищо не ми идва на ум... Искам да измисля нещо по-оригинално от романтична вечеря на свещи ;) Благодаря за всеки един съвет или идея!

romantika.jpeg
romantika.jpeg (8.02 KiB) Прегледано 4249 пъти
nikita
 
Мнения: 66
Регистриран на: 30 Мар 2012, 16:46

Re: Романтична изненада

Мнениеот teddy » 10 Апр 2012, 16:42

Ники, защо не изненадаш любимия си мъж с посещение в Спа център, например - затъмнена стая, приятна музика, запалени свещи, джакузи с ароматни масла, листенца от цветя... Изживяването е страхотно, пък и ще се усамотите поне за малко ;)

spa-romantika.jpg
spa-romantika.jpg (21 KiB) Прегледано 4247 пъти

Знам какво е да си с малко бебче и да нямаш време за нищо. Бабите ще поемат грижата за беба поне за няколко часа, а вие ще се порадвате един на друг и ще се насладите на приятната атмосфера :)
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Романтична изненада

Мнениеот krasko » 11 Апр 2012, 08:53

nikita написа:Момичета, помагайте :)
Искам да направя романтична изненада на мъжа си, ей така, без повод. Малко съм затруднена, защото по принцип обичаме уюта и романтиката, и вкъщи сме затрупани с ароматни свещи, масла и всякакви от сорта. Мисля, мисля и нищо не ми идва на ум... Искам да измисля нещо по-оригинално от романтична вечеря на свещи ;) Благодаря за всеки един съвет или идея!

За рожденния ми ден миналата година, жена ми ми подари скок с парапланер :) Не мога да ви опиша какво е изживяването - уникално е просто. Винаги съм си мислил, че хората които скачат с парашут или бънджи преувеличават, като сравняват изживяването със секса, но наистина е така! Много ме зарадва и никога няма да забравя за този подарък :)
Защо не помислиш за нещо такова...
krasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:21

Re: Романтична изненада

Мнениеот Невена » 11 Апр 2012, 09:04

nikita написа:Момичета, помагайте :)
Искам да направя романтична изненада на мъжа си, ей така, без повод. Малко съм затруднена, защото по принцип обичаме уюта и романтиката, и вкъщи сме затрупани с ароматни свещи, масла и всякакви от сорта. Мисля, мисля и нищо не ми идва на ум... Искам да измисля нещо по-оригинално от романтична вечеря на свещи ;) Благодаря за всеки един съвет или идея!


Според мен не се отказвай толкова лесно от стандартната романтична вечеря. Просто я разнообрази. Изберете по-нестандартно място например на покрива или някъде сред природата. Също така може да поканиш половинката си по по-нестандартен начин на тази вечеря и така да го изненадаш... 8-)

Изображение
Аватар
Невена
 
Мнения: 20
Регистриран на: 19 Фев 2012, 16:16

Re: Романтична изненада

Мнениеот palechka » 12 Апр 2012, 11:58

Сигурна съм, че каквото и да направиш, много ще го зарадваш. По-важен е жеста и съм сигурна, че мъжа ти ще се почувства специален ;)
Аз бях подарила на мъжа си масаж - имам една позната, която е масажистка в студио за красота. Обадих й се, запазих час и така както си се разхождахме стигнахме дотам... Направо се облещи горкичкия като разбра :lol: И после като ми разказва - приятна музика, свещи, аромати, много беше доволен, а аз два пъти повече :)
palechka
 
Мнения: 67
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:31

Re: Романтична изненада

Мнениеот eleonora » 17 Апр 2012, 10:37

nikita написа:Момичета, помагайте :)
Искам да направя романтична изненада на мъжа си, ей така, без повод. Малко съм затруднена, защото по принцип обичаме уюта и романтиката, и вкъщи сме затрупани с ароматни свещи, масла и всякакви от сорта. Мисля, мисля и нищо не ми идва на ум... Искам да измисля нещо по-оригинално от романтична вечеря на свещи ;) Благодаря за всеки един съвет или идея!

Ники, щом вкъщи си имате "подръчни материали" ти предлагам сама да се заемеш с масажа. Ако имате вана, може да я напълниш с вода и да я "поръсиш" с много любов ;) Добави във водата ароматно масло и посипи с цветчета... Приглушена светлина, чаши с вино и любимата ви музика ще внесат допълнителен романтичен привкус. След като се насладите на ваната, преминете към масажа, а ако ви останат сили... ;)
eleonora
 
Мнения: 66
Регистриран на: 28 Мар 2012, 10:04

Re: Романтична изненада

Мнениеот tweety » 19 Апр 2012, 11:16

nikita написа:Момичета, помагайте :)
Искам да направя романтична изненада на мъжа си, ей така, без повод. Малко съм затруднена, защото по принцип обичаме уюта и романтиката, и вкъщи сме затрупани с ароматни свещи, масла и всякакви от сорта. Мисля, мисля и нищо не ми идва на ум... Искам да измисля нещо по-оригинално от романтична вечеря на свещи ;) Благодаря за всеки един съвет или идея!

Прикачения файл romantika.jpeg вече е недостъпен

Не ни питай нас момиче, а попитай сърцето си :) На мен винаги ми идват супер идеи що се отнася до романтика и за щастие открих идеалния мъж, който също обожава романтиката. Не е нужно да влагаш много усилия и средства за да направиш щастлив един мъж. Напиши на огледалото в банята колко много го обичаш, сложи ароматизирано листче с послание с джоба му.Всичко, за което се сетиш ще го впечатли.Ти познаваш най-добре човека до себе си и знаеш какво би го зарадвало. Аз лично снощи получих много красива романтична изненада :) Тъй като съпруга ми много често закъснява от работа, но аз не мога да му се сърдя за това, а той знае, че това не ми е приятно. Снощи отново му се наложи да закъснее и когато се прибра ми поднесе букет от лалета :) Ето уверете се:
photo(2).jpg
photo(2).jpg (13.77 KiB) Прегледано 4221 пъти

Знаете ли, че 5 минути бях безмълвна и не знаех какво да кажа!Вие как бихте реагирали ако получите такава романтична изненада?
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Романтична изненада

Мнениеот miki » 25 Апр 2012, 15:13

Направи сандвичи, купи от любимото ви вино, добави в кошницата нещо сладко, за подслаждане на душата, някоя студена напитка, плодове и одеало. Качете се в колата и отпрашете на някое романтично и уединено място, където ще сте само двамата ;)

romantichen-picnic.jpeg
romantichen-picnic.jpeg (11.89 KiB) Прегледано 4201 пъти
miki
 
Мнения: 80
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:19

Re: Романтична изненада

Мнениеот Silvi » 25 Апр 2012, 16:11

miki написа:Направи сандвичи, купи от любимото ви вино, добави в кошницата нещо сладко, за подслаждане на душата, някоя студена напитка, плодове и одеало. Качете се в колата и отпрашете на някое романтично и уединено място, където ще сте само двамата ;)

romantichen-picnic.jpeg

Супер идея, може да се възползвам от тази идея и да я осъществя през следващите почивни дни!
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Романтична изненада

Мнениеот palechka » 08 Май 2012, 16:27

Никиии, пишеш по други темички, а тук не се отчиташ :mrgreen: Направи ли изненадата, каква, как мина, как реагира мъжа ти, успя ли да го изненадаш? Не се ослушвай, ами пиши, че и ние да черпим идеи ;)
Аз миналата събота купих билети за кино и запазих маса в любимия ни ресторант, като предварително се бях уговорила с бабите да ни сменят малко с грижите за детето. Звучи банално, но си изкарахме повече от страхотно - гледахме хубав филм, вечеряхме само двамата, а после се видяхме с приятели... и така до 5 ч сутринта :mrgreen: Сутринта направих закуска в леглото и цял ден се излежавахме в него ;) Абе с две думи - спретнахме си романтичен уикенд само за нас двамата и със сигурност ще го повторим.
palechka
 
Мнения: 67
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:31

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта