Ямбол: Благотворителна кампания „Подай ръка – спаси живот”

Светът на здравето в дати.

Ямбол: Благотворителна кампания „Подай ръка – спаси живот”

Мнениеот FramarLekari » 19 Апр 2012, 17:09

Помощ за спешно лечение на дете

Петгодишно дете да бъде подпомогнато със средства от благотворителната кампания „Подай ръка – спаси живот”. Това реши на свое заседание общественият съвет към кампанията. Шерол Мурадова ще получи общо 3445 лева. Сумата е за клапа, която ще бъде имплантирана в главата на детето, след операция в София.
На заседанието, съветът разгледа още три заявления за подпомагане. Два от случаите бяха за закупуване на медицинско оборудване. Третият бе пренасочен за кандидатстване към Министерството на здравеопазването – Комисията за лечение в чужбина.
С отпуснатите 3445 лева се изчерпиха събраните средства по кампанията „Подай ръка – спаси живот”. През настоящата година бяха подпомогнати шест деца и младежи, като бяха разпределени близо 22 000 лева.
Сметката за дарения в подкрепа на кампанията остава отворена. Желаещите да дарят сума може да го направят на банкова сметка BG 13 SOMB 91308424420344, ОБЩИНСКА БАНКА АД, SOMBBGSF.
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Ямбол: Благотворителна кампания „Подай ръка – спаси живот”

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 03 Сеп 2019, 15:16

Тъжно е, че за да спасим живота на дете в България трябва да организираме благотворителни кампании, да събираме капачки за кувьози, а през това време да се правят далавери за милиони левове! Не съм против благотворителността. Трябва да я има, защото сме хора и трябва да си помагаме. Яд ме е за това, че тези, които са на върха на властта сякаш не виждат,не чуват и изобщо не ги интересува.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Ямбол: Благотворителна кампания „Подай ръка – спаси живот”

Мнениеот ganka67 » 13 Яну 2020, 11:11

Лош Холестерол 007 написа:Тъжно е, че за да спасим живота на дете в България трябва да организираме благотворителни кампании, да събираме капачки за кувьози, а през това време да се правят далавери за милиони левове! Не съм против благотворителността. Трябва да я има, защото сме хора и трябва да си помагаме. Яд ме е за това, че тези, които са на върха на властта сякаш не виждат,не чуват и изобщо не ги интересува.


Прав си да се ядосваш, но правим каквото можем. Щом държавата не може или не иска, ние трябва да си помагаме един на друг.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53


Назад към Здравен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта