Капсули за уголемяване на пениса

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Yarost » 03 Ное 2016, 15:04

Monika_Spasova написа:
m0n4eto написа:много ми е чудно как някой може да мисли, че наистина с пиене на билки или мазила, може да накара орган да расте и добива вид и размер, за който си мечтае. визирам и за мъжкото достойнство и за гърдите при жените. точно тези области само с хирургическа намеса могат да се коригират.

На мен най-странното ми е, когато някой тръгне да се маже и с някакви опасни неща, както с парафина и подобни неща. Не мисля, че някоя жена иска да бъде с мъж, който прави някакви неприятни и опасни за здравето неща.


Те парафина май не го мажат, а направо си го инжектират сами, което е някакъв абсурд. Такива неща само доктор трябва да извършва и то с медицински методи.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот m0n4eto » 04 Ное 2016, 16:17

сериозно ли някой е склонен сам да си бие инжекции там? нали уж мъжете били чувствителни и страхливи за интервенции в тази област!
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот nefertiti » 07 Ное 2016, 13:33

То не е толкова до страх, тъкмо тогава има вероятност да си увреди нещо или най-малкото да се деформира. Как сам ще си инжектира някой какво да е.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот annydance » 08 Ное 2016, 12:16

Всякакви луди има и щом е за подобряване на мъжкото достойнство, още повече.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот ivanhelpa » 29 Ное 2016, 00:52

Тези капсули ми се виждат малко менте... както казаха в началото на темата то ако беше истина нали щяха пластичните хирурзи до сега да са фалирали.
ivanhelpa
 
Мнения: 22
Регистриран на: 03 Окт 2016, 02:50

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот baikolio » 07 Дек 2016, 11:18

Аз съм скептичен за всякакви магически хапчета, било то за уголемяване на пениса, отслабване или дори поумняване :lol: Има си начини и упражнения за увеличаване размера на пениса, и то без хапчета или операции.
baikolio
 
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Юли 2014, 10:46

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот страстоцвет » 07 Дек 2016, 12:46

baikolio написа:Аз съм скептичен за всякакви магически хапчета, било то за уголемяване на пениса, отслабване или дори поумняване :lol: Има си начини и упражнения за увеличаване размера на пениса, и то без хапчета или операции.

Брей, Бай Кольо, ква е тая машинарийка бе! Няма ли да ми щръкнат гащите, ако го нося тва на работа? :lol:
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот silver933 » 07 Дек 2016, 12:52

дали наистина такова нещо може да действа, мен лично много ме съмнява, че ще е няккаво велико откритие, по-скоро като виброколаните, които те правят батка, както и уредите, които гонят комари и хлебарки. Добра идея, ама не върши работа. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот mix_twix » 07 Дек 2016, 15:48

Брей, че машинка, а ако аз сам всеки ден по 2 минути за 12 месеца опъвам, няма ли да има същия ефект? или за 12 часа за 2 месеца?! :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот annamaria » 07 Дек 2016, 17:34

ох, момчета, това ли искате за Коледа да ви подарят? не знам, ама прилича на уред за изтезание. и без да има на какво да го прилагам, направо изпитвам болка при мисълта човек да трябва да си разпъва като ластик най-деликатната зона всеки ден година или години наред, без да знае дали ще му докара бленуваните сантиметри. по-добре поискайте на дядо Коледа по едно от тези https://www.ofertomat.bg/UDYLGAVANE-na- ... p3902.html , докато са в офертите.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта