Капсули за уголемяване на пениса

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот ivanhelpa » 08 Дек 2016, 02:30

За коледа искам Мишел Люин па как ше си уголемя па*ката с нейна помощ си е мой проблем. :)
ivanhelpa
 
Мнения: 22
Регистриран на: 03 Окт 2016, 02:50

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот viking » 08 Дек 2016, 09:50

С нея и подобни на нея изобщо няма да е трудно :smile: . Само да не стане обратния ефект - да си глътнеш граматиката, че тия жени не са лесна хапка :lol: .
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Gold » 08 Дек 2016, 11:36

annamaria написа:ох, момчета, това ли искате за Коледа да ви подарят? не знам, ама прилича на уред за изтезание. и без да има на какво да го прилагам, направо изпитвам болка при мисълта човек да трябва да си разпъва като ластик най-деликатната зона всеки ден година или години наред, без да знае дали ще му докара бленуваните сантиметри. по-добре поискайте на дядо Коледа по едно от тези https://www.ofertomat.bg/UDYLGAVANE-na- ... p3902.html , докато са в офертите.



И на мен това с дърпането ми изглежда болезнено. Някой тук има ли личен отзив? И да речем, след няколко месеца носене успее да удължи, ама удебеляването май само оперативно става.

baikolio ти за какви упражнения говориш, не съм чувала?
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот renetka » 16 Дек 2016, 13:32

baikolio И аз съм любопитна какъв вид упражненията могат да дадат обем "там". Не е като бицепса, който можеш да увеличиш с фитнес. Удебеляването нали става с инжектиране на собствени мазнини? Жените колкото и да тренираме гръдни мускули, ако искаме да си увеличим бюста, решението е само хирургично с импланти.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот ivoblinc » 16 Дек 2016, 14:44

Никога не бих си опъвал, тъпкал с какво ли не достойнството. Доволен съм, и жените са доволни и не ми трябва повече. Природата си знае работата.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Tinki » 19 Дек 2016, 13:52

ivoblinc То това е най-идеалния вариант, да нямаш нужда. Ама природата за съжаление не е еднакво благосклонна към всички. Но в крайна сметка, този вид операции отдавна не са нещо невиждано. Още повече пък при жените за увеличаването на бюста.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот страстоцвет » 19 Дек 2016, 13:56

Е, то наистина е най-хубаво да нямаш нужда, ама понякога има нужда! макар че има твърдение, че когато се възбуди, всички мъже достигаме горе долу еднаква дължина, характерна за нашите географски ширини. Все пак ако имаш колкото 12 годишен си е спек, както и да го погледнеш и ако има възможност малко да си сложиш допълнително, защо да не, то си е и комплекс, а и не само, удоволсвието, което знаеш, че не доставяш докрай на половинката си не е за подценяване.
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Fancy » 19 Дек 2016, 14:45

Не знам каква е тази нагласа у нас, жените, но като видим някой по-скромен размер, се разочароваме още преди да сме видели и усетили какво умее въпросният господин. Лакомо ни е окото, Съмнявам се всички да получават оргазъм само от размера :mrgreen: .
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот nefertiti » 27 Дек 2016, 17:27

И мъже и жени не може да се водим само от мнението на конкретен секс партньор. Не всички мъже държат на големи гърди и не всички жени държат на големи размери на органите на мъжете си, в една връзка има много фактори. А и в крайна сметка става дума за собсвеното тяло и нещата опират винаги до вътрешната нагласа на всеки за онова, което му дава нормално самочувствие. Ето едно хубаво интервю с доктор, които казва, че Естетичната медицина лекува самочувствието, защото много от пациентките, които отиват са такива, които изобщо нямат развити гърди, а не такива, които отиват за огромни http://www.az-jenata.bg/a/5-zdrave-i-kr ... vstvieto-/
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот annamaria » 03 Яну 2017, 13:59

наистина ползите от естетичната медицина до голяма степен лекуват самочувствието, за това е важно човек да се доверява само на лекари с опит и квалификация.

това, което казва д-р Милев е вярно, че след раждането и кърменето на много жени бюста се разваля и се налага да търсят помощ за това. ако цял живот си имала приличен бюст, а след това увисне и спихне, веднага почваш да се подтискаш.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта