Капсули за уголемяване на пениса

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот m0n4eto » 05 Яну 2017, 15:49

И аз мисля, че вече увеличаването на гърди отдавна не е заради идеята да шокираш околните с обеми, ами по-скоро нужното за да бъде жената доволна от тялото си. Не само след бременност трябва възстановяване на форма. Когато се изрязват разни образования, също понякога има нужда.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот отчаяна » 10 Яну 2017, 13:14

Каквото важи за гърдите, това важи и за мъжкия атрибут, аз не виждам разлика и защо и мъжете да не се чувстват истински мъже. По-добре да се избере нещо професионално и което няма да носи проблеми, отколкото самоинициативи, капсули и подобни.
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот renetka » 13 Фев 2017, 13:24

nefertiti написа:И мъже и жени не може да се водим само от мнението на конкретен секс партньор. Не всички мъже държат на големи гърди и не всички жени държат на големи размери на органите на мъжете си, в една връзка има много фактори. А и в крайна сметка става дума за собсвеното тяло и нещата опират винаги до вътрешната нагласа на всеки за онова, което му дава нормално самочувствие. Ето едно хубаво интервю с доктор, които казва, че Естетичната медицина лекува самочувствието, защото много от пациентките, които отиват са такива, които изобщо нямат развити гърди, а не такива, които отиват за огромни http://www.az-jenata.bg/a/5-zdrave-i-kr ... vstvieto-/



Прочетох интервюто с д-р Милев и съм съгласна, че естетичната медицина трябва да работи най-вече в ползата на самочувствието. Не е необходимо да личи отдалече дали си си правил корекции. Важно е хирурга да умее да те посъветва за естетичното, а и после ще извърши всичко добре.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот bloodstriker » 17 Авг 2017, 10:35

за какво са ти капсули ? ето ти няколко техники за домашно уголемяване на пениса - вършат чудеса!
bloodstriker
 
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Юли 2017, 09:46

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот baikolio » 16 Фев 2018, 12:50

Gold написа:И на мен това с дърпането ми изглежда болезнено. Някой тук има ли личен отзив? И да речем, след няколко месеца носене успее да удължи, ама удебеляването май само оперативно става.

baikolio ти за какви упражнения говориш, не съм чувала?


Правени са изследвания и при повечето участвали наистина има ефект. Виж тук . Вече за всеки резултатът е индивидуален. Болезненост от употребата на уреда се среща рядко - виж повече информация.

А каква е гаранцията, че след операция например всичко ще бъде наред? Или пък да не говорим за хапчета. Ноо, в повечето случаи не ти трябва толкова голям ** за да задоволиш една жена, стига да знаеш как да го ползваш :arrow:
baikolio
 
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Юли 2014, 10:46

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот nefertiti » 18 Фев 2018, 14:42

Когато се налага хирургическа намеса било то за бюст или пенис, хирурга естествено трбва да се претвори и в естет. Не знам мъжете какъв размер гонят, но жените определено обичат по-големите чашки. :wink:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Viktor.Ivanov » 24 Фев 2018, 22:15

Колеги, голямото си е голямо. С хапчета не става.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот annamaria » 21 Мар 2018, 12:23

Не знам дали има хапче, но със сигурност такова чудо не може да стане неоперативно.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот ракун » 21 Мар 2018, 13:29

Човек от семейството ми работи в магазин за еротични и сексуални материали, според него има продукт със средна цена 250лв (за механизъм говоря, а не за хапче), които два гаранции за удължаване на мускулатурата, представляваща мъжки полов орган. Фирмата е склонна да върне парите на клиента в двоен размер ако не постигне предвидения от тях процентов ръст в дължината на пениса. Аз съм склонна да повярвам, защото въпросната компания се слави с коректност в средите на тази търговия.
Аватар
ракун
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Сеп 2017, 11:05

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот annamaria » 23 Мар 2018, 12:24

Не вярвам аз на такива механизми пък и парите чак да върнат. Освен оперативн, не виждам друг начин за уголемяване на пениса.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта