Капсули за уголемяване на пениса

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот draga.mihova » 24 Ное 2015, 12:36

Pipilota написа:Добре де, сещате ли се за онази серия от Секса и града, където Саманта попадна на един мноооого надарен.. :roll: Случвало ли ви се е да бъдете с някой с твърде голям размер?

Голямата ми любов се оказа такъв, естествено нямаше как да зная, но пък не можех и да се оплача... а за толкова години - още по-малко :inlove:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Локумът » 24 Ное 2015, 14:22

draga.mihova написа:
Pipilota написа:Добре де, сещате ли се за онази серия от Секса и града, където Саманта попадна на един мноооого надарен.. :roll: Случвало ли ви се е да бъдете с някой с твърде голям размер?

Голямата ми любов се оказа такъв, естествено нямаше как да зная, но пък не можех и да се оплача... а за толкова години - още по-малко :inlove:

А така, ама от онези, дето ги дават по филмите и им е огромен? :shock:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот luchia@marco » 24 Ное 2015, 14:30

Не смятам, че бих могла да се оплача, не съм виждала патологии нито в едната, нито в другата крайност, но да ви кажа май и не искам, както аз съм "нормална" в това отношение, така се радвам, че и партньора ми също е такъв :wink:
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Lisica » 24 Ное 2015, 15:31

И аз си мисля, че по-добре е да са нормални размерите, отколкото да е някакъв огромен, или съвсем малък. Все пак трябва да има удоволствие, а не притеснения през цялото време.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Ginger » 24 Ное 2015, 17:59

Lisica написа:И аз си мисля, че по-добре е да са нормални размерите, отколкото да е някакъв огромен, или съвсем малък. Все пак трябва да има удоволствие, а не притеснения през цялото време.

Именно, а и не мисля, че много от мъжете да в двете крайности, все пак много зависи от партньора, независимо от пола :idea: :idea:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Andrey » 25 Ное 2015, 17:28

По-добре жената да не свиква много на широко, че после ще е зор, ако следващия не е толкова надарен :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Bambaa » 25 Ное 2015, 18:14

Andrey написа:По-добре жената да не свиква много на широко, че после ще е зор, ако следващия не е толкова надарен :lol:

Е ти го изкара голямо чудо като мъжът е бил надарен, все едно е родила близнаци едновременно :rolling:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Elica » 26 Ное 2015, 12:03

Bambaa написа:
Andrey написа:По-добре жената да не свиква много на широко, че после ще е зор, ако следващия не е толкова надарен :lol:

Е ти го изкара голямо чудо като мъжът е бил надарен, все едно е родила близнаци едновременно :rolling:

:lol: :lol: :lol: Ама не е така, като свикнеш на едно после трудно се радваш на по-малко, можеш да си сигурна. :) Минала съм по тоя път.. :*(
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот blogzdrave » 26 Дек 2015, 08:23

Когато става въпрос за уголемяване на члена, трябва да знаете, че на първо място е силната мотивация и пълното посвещаване. Необходимо е да сте наясно, че отлагането е враг номер едно. Винаги можете да намерите причина да пропуснете тренировка. Ключът към успеха се крие в постоянството.
Уголемяването на пениса отнема време и изисква пълна всеотдайност, упоритост, много труд, търпение и ясна визия за поставената цел.
Трябва да знаете към какво се стремите и как би изглеждал пенисът ви когато завършите една такава програма.
Мнозина смятат, че процесът представлява безкраен прием на таблетки, изпълнение на упражнения, използване на различни уреди и тонове лубрикант.
Не забравяйте, че “Рим не е бил построен за един ден.“ Това вероятно ще отнеме месеци посвещаване и отдаване на една единствена цел. Тук е мястото да се отбележи, че търпението е основна част от целия процес. Без значение колко сте ентусиазирани, ако ви липсва постоянство, резултатите няма да са това, което сте очаквали. Понякога нещата не се случват както сте ги предвидили. Следователно, липсата на бързи промени, може да ви демотивира.
Аватар
blogzdrave
 
Мнения: 10
Регистриран на: 21 Дек 2013, 14:41

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот YoLindi » 26 Дек 2015, 18:41

Скъпи, Блог Здраве, как очаквате някой да успее да повери цялото си време, енергия и усилия с единствена цел по-голям пенис, това е налудничаво и когато се случва по-скоро е превърнато във фикс идея, отколкото в някакъв стремеж...
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта